Hızlı Teklifinizi Alın

Alma Yeri:
Bırakma Yeri Farklı mı?
Bırakacağınız Yer:
Varış:
Dönüş:
İkametgâh:
İkamet ülkesini seçin
Para Birimi:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Yaş:
35

Şuradaki araç kiralama ortakları: Crete

Crete Araba Kiralama

Araç Kiralama Araması, Crete şehrinde araç kiralama hizmeti sunan bağımsız bir şirkettir. Fiyat teklifi sistemimiz Crete, Yunanistan için uluslararası ve yerel araç kiralama şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırarak kiralama kararınızı bilinçli bir şekilde vermenizi sağlar.

Araç Kiralama Araması Crete şehrinde en ucuz kiralık aracı bulmanızı sağlamayı amaçlar.

Karşılaştırma sistemimizi hemen kullanın ve bir sonraki kiralama işleminizde tasarrufa başlayın!

Crete Kiralık Araba ve seyahat bilgileri

Giriş:

Crete güzel plajları, antik hazineleri ve manzara sihirli bir halı var. Pitoresk şehirler ve küçük köylerde, yerliler kendi gelenekleri paylaşmak nerede.  Girit ve birçok çevre Adaları ve adacıkları Başkent Bölgesi Girit oluşturmaktadır ve Kandiye en büyük şehridir. Crete dağlıktır ve onun karakter bir yüksek dağ silsilesi geçiş batıdan Doğu tarafından tanımlanır. Güney bazı köylerde Libya deniz kenarından sadece kullanılabilir. Diğer senin için de anakaradan ama sadece yüksek irtifa tarafından erişilebilir.

İklim:

Çoğunlukla Akdeniz, Avrupa ve Amerikan iklim - Görünüşe göre bu Avrupa'nın en sağlıklı iklim 20 ° C'ye ulaşan bir ortalama hava sıcaklığı ile verir Yaz aylarında sıcaklık 38ºC, ortalama günlük olarak 29ºC 27 Temmuz ve Ağustos aralıkları ile ulaşır. Yunanistan'da Girit Adası üzerinde yaz uzun sürer - güneşlenmek ve denizde yüzmek Ekim-Mayıs arası olabilir.

Havaalanı:

En önemli Havaalanı Girit, Nikos Kazantzakis. Sermaye Kandiye doğusunda yer alan beş kilometre. Crete başka bir ikinci, daha küçük, Uluslararası Havaalanı Chania yakınındaki adada, Kandiye yaklaşık 140 kilometre batısında vardır. Burada birçok farklı hava yolları ile uçun. Yazları havaalanında çok meşgul olabilir.

Toplu taşıma:

Otobüs Ulaşım Seyahat Girit'te çok iyidir. Sık sık ve genellikle zamanında otobüsler. Her neyse, bir yolcu yakındaki bir köye gitmek varsa sürücü resmi rotadan sapma anormal değildir. Taksiler de kullanılabilir, ancak gerçekten Crete keşfetmek istiyorsanız, bir araba kiralamak.

Girit'te sürüş:

Crete sürücü için harika bir yer, bu adanın geçme yolları ve yollar artık çeşitli veya doğal set. Ancak, çakıl, siperler ve çöp yollar, hangi-ebilmek olmak bulmak her bir yerde ve sürpriz bir şekilde alabilir unutmayın. Her zaman dikkat.