Získat okamžitou cenovou nabídku

Místo vyzvednutí:
Jiné místo odevzdání?
Místo odevzdání:
Příjezd:
Návrat:
Bydliště:
Zvolte místo pobytu
Měna:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Věk:
35

Partnerské půjčovny aut v Miami

Miami Autopůjčovna

Vyhledávání autopůjčoven je nezávislá společnost, která nabízí pronájem automobilů v Miami. Náš systém porovnává ceny většiny mezinárodních a místních půjčoven aut v Miami, Spojené Státy Americké a umožňuje vám informovaně se rozhodnout, u koho si auto pronajmete.

Vyhledávání autopůjčoven usiluje o to, aby se vám podařilo najít nejlevnější možnost pronájmu automobilu v Miami.

Použijte náš porovnávací systém hned teď a začněte šetřit již při příštím pronájmu!

Miami Půjčovna aut & cestovní informace

Úvod:

Miami je moderní americké město s krásnými plážemi Miami Beach a South Beach. Miami je velmi dobře vědět, o velkých nákupních centrech. Město má velké noční život s mnoha restauracemi, bary a kluby. Město je velmi ovlivněn Latinské kultury.

Letiště:

Miami International Airport IATA kód MIA, také známý jako MIA a historicky Wilcox pole, je hlavním letištěm, které oblasti Miami, Spojené státy americké. Letiště je základě v Miami-Dade County, Florida, osm mil 13 km severozápadně od města Miami, je hlavní letiště South Florida pro dálkovou mezinárodní lety. Metrorail a Metrobús služeb jsou oblíbené a levné služby do nejpopulárnějších destinací ve městě. Nejdražší možnosti dopravy jsou taxi, transfery a limuzín. Taxíky a raketoplány může být pocházel v přízemí příletové nebo na hlavní nádraží Miami převzetím MIA Mover k vlakovému nádraží.  Přístup k severní části, jako Orlando, Tampa, Washington, DC, Filadelfie nebo do New Yorku, Greyhound autobusových linek je také k dispozici u hlavního nádraží v Miami. Chcete-li si pronajmout auto, vlakem MIA Mover od letištních terminálů na hlavní nádraží v Miami. je to dobrý nápad pronajmout auto v Miami. Vzdálenosti jsou velké a podnebí je vlhké, což není příznivé pro dlouhé procházky.

Návštěva:

Pokud jedete do centra můžete zaparkovat auto v místě zvaném Bayside Marketplace. Je tu obrovské veřejné parkoviště, kde za velmi dobrou cenu, můžete nechat auto pro dobrý pár hodin a jít na nákupy. Pokud chcete vidět více exotické části Miami, měla bys jít mimo centrum a hlavu na předměstí. Velmi doporučuji k návštěvě okresy názvem Little Havana, jeden z pestré a slavný místa ve městě.