Získaj cenu ihneď

Miesto vyzdvihnutia:
Iné miesto odovzdania?
Miesto odovzdania:
Príchod:
Návrat:
Bydlisko:
Vyberte krajinu bydliska
Mena:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Vek:
35

Partneri prenájmu motorových vozidiel v Valletta

Valletta Prenájom vozidiel

Vyhľadať prenájom motorových vozidiel je nezávislou spoločnosťou, ktorá ponúka prenájom motorových vozidiel v/na Valletta. Náš systém porovnávania cien porovná ceny za prenájom vo väčšine medzinárodných a miestnych agentúrach vValletta, Malta a vďaka nemu bude informovaný, od koho je najlepšie si motorové vozidlo prenajať.

Valletta Požičovňa áut & cestovné informácie

Fakty

Valletta je hlavné mesto Malty, južnej európskej ostrovné krajiny, zahŕňajúci súostrovie 5 ostrov v Stredozemnom mori južne od talianskeho ostrova Sicília a severne od tuniské pobrežie.

Mesto sa nachádza v juhovýchodnej časti ostrova Malta. Bol postavený v roku 1566 od rytieri St John na polostrove, ktorý sa nachádza len 1km 600m. Počet obyvateľov je okolo 6444 obyvateľov v starom meste a 393,938 v metropolitnej oblasti.

Čo vidieť

Napriek svojej malej veľkosti, Valetta obsahuje mnoho historických budov, môžete navštíviť; mestského opevnenia pozostávajúce z bašty, záclony a cavaliers, početné kostoly, barokové paláce a krásne záhrady sú veľké krásy a historickú hodnotu. Z tohto dôvodu UNESCO s názvom Valletta by dedičstva UNESCO, popisovať to ako "jeden z najviac koncentrovanej historických miest na svete". Ale mesto má tiež dobré príklady súčasnej architektúry. City Gate, budovy parlamentu a opery určený ale renomovanej talianskej arquitect exhumácii dali mesto nový a moderný vzhľad. Navyše vďaka vo Vallette stav ako Európske hlavné mesto kultúry roku 2018, mesto otvoril nové múzeí, obnovil staré tvrze a mnohé staré domy 16th storočia bol premenený na hotely a bary.

Za návštevu stoja vo Vallette okraji: môže mať krásne trajektom výlet do troch miest alebo navštívte ohromujúci prehistorických Hal Saflieni Hypogeum. Ak máte viac času a rozhodnú prenajať auto, môžete navštíviť niektorú z populárnych prímorských letovísk na ostrove a dokonca ísť do susedných a vidieckych ostrova Gozo trajektom.

Dopravy

Mnohých medzinárodných spoločností, rovnako ako nízkonákladových spoločností lietajú pravidelne do Malta International Airport (MLA), ktoré je umiestnené len 8 km od mesta v meste Luqa a to je základ pre Ryanair. Ak hráte zostať vo Valette, ale tiež navštíviť nádherné ostrovy Malta a Gozo, najlepší spôsob je prenájom automobilov od jedného z mnohých a lacné Autopožičovne na letisku, ktorý vám umožní preskúmať ostrov s väčšiu slobodu.