Získat okamžitou cenovou nabídku

Místo vyzvednutí:
Jiné místo odevzdání?
Místo odevzdání:
Příjezd:
Návrat:
Bydliště:
Zvolte místo pobytu
Měna:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Věk:
35

Partnerské půjčovny aut v Valletta

Valletta Autopůjčovna

Vyhledávání autopůjčoven je nezávislá společnost, která nabízí pronájem automobilů v Valletta. Náš systém porovnává ceny většiny mezinárodních a místních půjčoven aut v Valletta, Malta a umožňuje vám informovaně se rozhodnout, u koho si auto pronajmete.

Vyhledávání autopůjčoven usiluje o to, aby se vám podařilo najít nejlevnější možnost pronájmu automobilu v Valletta.

Použijte náš porovnávací systém hned teď a začněte šetřit již při příštím pronájmu!

Valletta Půjčovna aut & cestovní informace

Fakta

Valletta je hlavní město Malty, Jižní Evropský ostrov země zahrnující souostroví 5 ostrov ve Středozemním moři jižně od italského ostrova Sicílie a severně od tuniské pobřeží.

Město se nachází v jihovýchodní části ostrova Malta. Byl postaven v roce 1566 rytířů St John na poloostrově, který je jen 1km od 600m. Jeho populace je okolo 6444 obyvatel ve starém městě a 393,938 v metropolitní oblasti.

Co vidět

Navzdory své malé velikosti, Valetta obsahuje mnoho historických budov, které můžete navštívit; městské opevnění sestávající z bašt, záclony a cavaliers, jeho četných kostelů, jeho barokní paláce a krásné zahrady jsou velmi krásná a historickou hodnotu. Z tohoto důvodu UNESCO jménem Valletta by dědictví, popsal jako "jeden z nejvíce koncentrované historických oblastí na světě". Ale město má také dobré příklady současné architektury. City Gate, budovy parlamentu a Opera House, ale Renomovaný italský arquitect Renzo piano dali město nové a moderní vzhled. Navíc díky Vallettě postavení jako Evropské hlavní město kultury pro rok 2018, město se otevřela nová muzea, obnovil staré pevnosti a mnoho starých sídel 16.století byly převedeny do hotelů a barů.

Vallettě předměstí stojí za návštěvu: může mít krásné trajektem do tří měst nebo navštivte ohromující prehistorické Hal Saflieni Hypogeum. Pokud máte více času a rozhodli pronajmout auto, můžete navštívit některou z oblíbených přímořských letovisek na ostrově a dokonce jít do sousední a venkovských ostrov Gozo trajekt.

Doprava

Mnoho mezinárodních společností, které stejně jako nízkonákladové společnosti pravidelně létají na Malta International Airport (MLA), který se nachází pouhých 8 km od města v městě Luqa a je základnou pro Ryanair. Pokud hrajete zůstat v Valetta, ale také navštívit krásné ostrovy Malta a Gozo, nejlepším způsobem je pronajmout si auto z jednoho četných a levné autopůjčovny na letišti, který vám umožní prozkoumat ostrov s více svobody.