Hızlı Teklifinizi Alın

Alma Yeri:
Bırakma Yeri Farklı mı?
Bırakacağınız Yer:
Varış:
Dönüş:
İkametgâh:
İkamet ülkesini seçin
Para Birimi:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Yaş:
35

Şuradaki araç kiralama ortakları: Valletta

Valletta Araba Kiralama

Araç Kiralama Araması, Valletta şehrinde araç kiralama hizmeti sunan bağımsız bir şirkettir. Fiyat teklifi sistemimiz Valletta, Malta için uluslararası ve yerel araç kiralama şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırarak kiralama kararınızı bilinçli bir şekilde vermenizi sağlar.

Araç Kiralama Araması Valletta şehrinde en ucuz kiralık aracı bulmanızı sağlamayı amaçlar.

Karşılaştırma sistemimizi hemen kullanın ve bir sonraki kiralama işleminizde tasarrufa başlayın!

Valletta Kiralık Araba ve seyahat bilgileri

Gerçekler

Valletta, Malta, oluşan bir adalar'Akdeniz, İtalyan Adası Sicilya güneyinde ve kuzeyinde Tunus kıyılarında 5 adasının güney Avrupa ada ülke sermaye şehir olduğunu.

Şehir Adası Malta Güneydoğu kesiminde yer almaktadır. Bu sadece 1 km bir yarımada üzerinde St John Şövalyeleri tarafından 600 m tarafından 1566 yılında yaptırılmıştır. Nüfusu yaklaşık 6444 sakinleri eski şehrin ve 393,938 Metropol bölgesinde olduğunu.

Ne görmek için

Rağmen onun küçük boyutu, Valetta ziyaret edebilirsiniz birçok tarihi binalar içerir; kentin sur, burç, perdeleri ve cavaliers oluşan büyük bir güzellik ve tarihsel değeri onun çok sayıda kiliseler, Barok saraylar ve güzel bahçeleri vardır. Bu nedenle, UNESCO Valletta adında bir mirası, bu açıklayan istiyorsunuz "olarak"en dünya tarihi bölgelerde yoğunlaşmıştır. Ama şehir de iyi çağdaş mimarinin örnekleri vardır. City Gate, Parlamento Binası ve Opera Binası tasarlanmış ama ünlü İtalyan arquitect Renzo piano-si olmak tutkucun şehre yeni ve modern bir görünüm. Buna ek olarak, Avrupa Kültür Başkenti Valletta'nın statüsü için 2018 sayesinde şehrin yeni müze açtı, eski kale restore ve birçok eski 16. yüzyıl konaklar otel ve Bar dönüştürüldü.

Valletta'nın eteklerinde görülmeye değer vardır: üç şehirler güzel feribot gezisi ya da şaşırtıcı Tarih öncesi Hal Saflieni Hypogeum ziyaret edin. Eğer daha fazla zamana sahip bir araba kiralamak karar verirseniz herhangi adanın en popüler sahil beldelerinden ziyaret edin ve hatta komşu ve kırsal Island of Gozo için feribota binersiniz.

Taşıma

Luqa şehir şehir merkezine sadece 8 km de gibi düşük maliyetli şirketler düzenli olarak Malta Uluslararası Havaalanı (olan MLA için), sinek bir çok uluslararası şirkete yer ve Ryanair için bir başlangıç noktasıdır. Valetta içinde kalmak ama Ayrıca Malta ve Gozo güzel adaları ziyaret oynanıyorsa birinden bir araba kiralamak için en iyi yolu olduğunu çok sayıda ve ucuz araç kiralama şirketleri bulunan havaalanında ile daha fazla özgürlük ada keşfetmek izin verir.