Hızlı Teklifinizi Alın

Alma Yeri:
Bırakma Yeri Farklı mı?
Bırakacağınız Yer:
Varış:
Dönüş:
İkametgâh:
İkamet ülkesini seçin
Para Birimi:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Yaş:
35

Şuradaki araç kiralama ortakları: Kıbrıs

Kıbrıs Araba Kiralama

Bir sonraki Kıbrıs seyahatinizde araç bulma sıkıntısını çözelim ve pek çok araç kiralama şirketinin fiyatlarını karşılaştıralım.

Kıbrıs için araba kiralama uygulamamız pek çok araba kiralama fiyatını karşılaştıracak ve kiralama kararınızı bilinçli bir şekilde vermenizi sağlayacaktır. Bu araba kiralama aracı size zaman kazandıracak ve özel fırsatları gerçek zamanlı olarak bulmanıza yardımcı olacaktır.

Fiyatlarımızın genellikle doğrudan tedarikçiden kiralamaya göre çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz!

Kıbrıs Popüler araba kiralama yerleri

Kıbrıs Kiralık Araba ve seyahat bilgileri

Kıbrıs gerçekten temsil Akdeniz'de bir ada ülkesidir.  Çok kumlu plajları, antik kalıntılar, dağlar, zeytinlik ve pişmiş toprak evler, turistlerin popüler küçük merak ediyorum işte.  Son birkaç içinde onlarca yıl büyük bir kalkınma adada olmuştur ve olmasına rağmen hala bir kaç daha sessiz yerde biraz daha sakin bir şey isterseniz şimdi tatil beldelerinden ile dolu.

Kıbrıs üzerinden öne sürülmüştür o ülkelerden biri her zaman olmuştur.  Bu kısmen konumu nedeniyle yakın her iki Avrupa ve Asya ve bu ideal stronghold olmak olarak.  İmparatorluğu inşaatçılar dünyanın çeşitli yerlerinden gelen Yunanlılar ve Romalılar, Haçlılar tarafından inşa kaleleri, camiler ve Venedikliler tarafından inşa şehir surları ve Osmanlılar tarafından oluşturulan Minare antik kalıntıları ile bu adada izlerini bıraktılar.  Orada otel ve diğer grupları tarafından düzenlenen geziler bol ama Kiralık Araba görmek istediğiniz ve ne görmek istiyorum görmek için özgürlük vermek.

1970'lerde bir Yunan ve Türk bölümleri şimdi bir savaş kadar Kıbrıs bölünmüş yer aldı oldu.  Kıbrıs Rum Cumhuriyeti adanın güney bir parçasıdır ve burada diğer Avrupa ülkeleri ile aynı hızda modernleştirilmiştir gibi turist topluyor bulacaksınız.  Ancak, yalnızca Türkiye adanın Türkçe bölümünde tanır ve geliştirme burada aynı hızda büyük bir yalıtım ve en çok turist önlemek yok olmadı.

Olmasına rağmen şimdi çok daha fazla ortaya çıkan en iyi turistik tatil Kıbrıs Ayia Napa, Limasol ve Baf içerir.  Bunlar esas olarak adanın güney kıyısında ve tipik badanalı Villa, gece kulüpleri ve bir sürü genç insan kumsallarında ile birçok Yunan tatil yerlerinden bulacaksınız.  Zevk için daha tenha plajları bulmak için kafa kuzey kıyı şeridi için.

Tipik Adası yaşamın bir tat isteyenler daha fazla iç girişim gerekir.  Daha kolay seyahat yapmak Kıbrıs Kiralık Araba için tercih ve güzel manzaraları ile dolu inanılmaz köyleri olduğunu göreceksiniz.  Ada şimdi UNESCO tarafından listelenen eski kiliseleri yürüyüş ve geri eski zamanlardan bugüne üzüm bağları için mükemmel dağ patikalarına çok sayıda ev.