Získat okamžitou cenovou nabídku

Místo vyzvednutí:
Jiné místo odevzdání?
Místo odevzdání:
Příjezd:
Návrat:
Bydliště:
Zvolte místo pobytu
Měna:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Věk:
35

Partnerské půjčovny aut v Irsko

Irsko Autopůjčovna

Zbavíme vás všech starostí a umožníme vám porovnat ceny většiny autopůjčoven pro vaši příští cestu do Irsko.

Náš nástroj pro vyhledávání půjčoven aut v Irsko porovná ceny většiny autopůjčoven a umožní vám informovaně se rozhodnout, od koho si auto půjčit. Tento nástroj pro vyhledávání půjčoven aut vám ušetří spoustu času a starostí a umožní vám najít tyto speciální nabídky v reálném čase.

Zjistíte, že naše ceny jsou obvykle mnohem nižší než přímá rezervace u dodavatele!

Populární autopůjčovny umístění v Irsko

Irsko Půjčovna aut & cestovní informace

Jen musíte být v Irsku na krátkou dobu pochopit, proč se stal jedním z nejlepších cestovních destinací na světě.  Krásy země a přátelství lidí jsou jen dva z jejích zajímavostí a jsou hlavní důvody, proč návštěvníci vrací znovu a znovu-napadlo vás někdy, proč existuje irské hospody po celém světě?

Hlavní město Dublin je obvykle první zastávkou pro většinu lidí, ale to je jen malá část kouzla Irska.  V posledních letech byly ekonomické problémy v Irsku, ale přichází na druhou stranu a opět si užívá prosperity země.

Irsko je relativně malá země, pro vás bude snadné se dostat z jednoho místa do druhého.  Existují některé vnitrostátní lety, ale to nejsou první možnost pro většinu cestovatelů.  Mnozí návštěvníci se rozhodne pro pronájem auta místo.  Tímto způsobem se mohou prozkoumat zemi ve volném čase.  Je dobrá silniční síť a většina silnic je dobrá kvalita.  Ujistěte se, že vás vzít s sebou mapu!  Půjčovna aut v Irsku je možné vyzvednout na jedné z letišť nebo přístavů a všech velkých hotelů vám může zařídit auto.

Najmout si auto, budete muset být alespoň 21 let a mají plnou řidičský průkaz vydaný ve své domovské zemi.  Jste měli řídit po dobu nejméně dvou let předtím, než si můžete pronajmout auto v Irsku.  Popularita Irska jako turistickou destinaci znamená, že je třeba zajistit, aby že si předem rezervovat vaše pronájem předejdete zklamání.

Mnoho lidí raději řídit i když a pokud je to případ můžete strávit nějaký čas objevování přírody na kole.  Si můžete pronajmout kolo ve většině městech a s mnoha bike přátelské trasy je skvělý způsob, jak vidět v zemi.

Poklidné cesty po zemi zkuste výlet vlakem.  Všech hlavních měst a obcí jsou spojeny železniční dopravou a můžete si projde země jednoho z InterRail, které umožňují cestovat několik dní každý měsíc.  Neexistuje žádná železniční trasa na západním pobřeží, která vede na sever jih.

I když jste tady proč ne výlet do některé z odlehlejších ostrovů?  Existují na některé ostrovy a spousta charterové cesty k ostatním.