Uzyskaj natychmiastową wycenę

Miejsce odbioru:
Inne miejsce zwrotu samochodu?
Miejsce zwrotu samochodu:
Data odbioru:
Data zwrotu:
Kraj zamieszkania:
Wybierz kraj zamieszkania
Waluta:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Wiek:
35

Partnerzy usługi wynajmu samochodów w Mallorca

Mallorca Wynajem samochodów

Wyszukiwarka ofert wypożyczalni samochodów to usługa niezależnej firmy, oferująca wypożyczanie i wynajem samochodów w Mallorca. Nasz system porównuje stawki większości lokalnych oraz międzynarodowych agencji wynajmu samochodów w Mallorca, Hiszpania i pozwala podjąć właściwą decyzję, dotyczącą najkorzystniejszego wynajmu samochodu.

Zadaniem wyszukiwarki ofert wypożyczalni samochodów jest zapewnienie Ci najkorzystniejszej cenowo oferty w Mallorca.

Już teraz skorzystaj z naszego systemu porównywania cen i zacznij oszczędzać na wynajmie samochodu!

Mallorca Wynajem samochodu idealna Informacje o podróży

Wprowadzenie:

Majorka jest największą z wysp w archipelagu Balearów, położony na wschód od Hiszpanii w basenie Morza Śródziemnego. Stolicy Palma de Mallorca położony jest na południowo zachodnim wybrzeżu. Wyspa ma wiele pięknych plaż i zatok lovelly małe. Północnego wybrzeża ma wiele skał. Centralnej strefy rozciągającej się od Palma jest raczej płaski, znany jako Es Pla. Wyspa ma szereg jaskiń zarówno powyżej jak i poniżej morza, które są otwarte do wycieczki. Jest to także raj dla miłośników sportów wodnych.

Lotnisko:

Kod IATA PMI. Znajduje się 9 km na wschód od stolicy znajduje się międzynarodowy port lotniczy w Palma de Mallorca. Większość tanich linii lotniczych lot do PMI. Autobus linii 1 utrzymuje połączenia na lotnisko i do centrum palmy.

Do odwiedzenia:

Stolicy Mallorca Palma spektakularnym stylu gotyckiej katedry La seu. Sóller małe miasto w jednej z dolin. Jest otoczony przez góry, miasto robi duże wrażenie. Jest to jeden z najbardziej piękne miejsce na tej wyspie.

Klimat:

Usytuowany w samym sercu Morza Śródziemnego, na Balearach ma typowych śródziemnomorskich klimatów. Pogoda w okresie letnim można palić. Najcieplejsze miesiące lipiec i sierpień - dzień temperatura osiąga ponad 30 stopni. Jednak nawet na początku listopada z wodą o temperaturze około 20 ° c można nadal pływać tam w morzu.

Ciekawostki:

Jeśli znajdziesz jakiś czas podczas wakacji na Majorce, zdecydowanie powinieneś sprawdzić zestaw ewolucja międzynarodowego Mallorca Film Festival (EMIFF) to coroczny festiwal filmowy odbędzie się w Palma de Mallorca, Hiszpania, którego Podgląd nowych filmów wszystkich gatunków muzycznych, filmów dokumentalnych, w tym z całego świata. 2015 EMIFF jest zaplanowane między 10-15 listopada 2015

Ruch:

Jazda na Majorce jest zdecydowanie najlepszym sposobem na podróż na wyspę. . Wynajęcie samochodu pozwoli Ci być świadkiem piękno wyspy. Parking samochodowy jest dozwolone, że aż do skrzyżowania i to często ogranicza widok kierowcy ludzie chcą Krzyża.