Uzyskaj natychmiastową wycenę

Miejsce odbioru:
Inne miejsce zwrotu samochodu?
Miejsce zwrotu samochodu:
Data odbioru:
Data zwrotu:
Kraj zamieszkania:
Wybierz kraj zamieszkania
Waluta:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Wiek:
35

Partnerzy usługi wynajmu samochodów w Crete

Crete Wynajem samochodów

Wyszukiwarka ofert wypożyczalni samochodów to usługa niezależnej firmy, oferująca wypożyczanie i wynajem samochodów w Crete. Nasz system porównuje stawki większości lokalnych oraz międzynarodowych agencji wynajmu samochodów w Crete, Grecja i pozwala podjąć właściwą decyzję, dotyczącą najkorzystniejszego wynajmu samochodu.

Zadaniem wyszukiwarki ofert wypożyczalni samochodów jest zapewnienie Ci najkorzystniejszej cenowo oferty w Crete.

Już teraz skorzystaj z naszego systemu porównywania cen i zacznij oszczędzać na wynajmie samochodu!

Crete Wynajem samochodu idealna Informacje o podróży

Wprowadzenie:

Kreta jest magiczny gobelin z pięknych plaż, starożytnych skarbów i krajobrazy. Malownicze miasta i małych wiosek, gdzie miejscowi Podziel swoje tradycje.  Kreta i wielu okolicznych wysp i wysepek stanowi region Crete stolicą i największym miastem jest Heraklion. Kreta jest górzysta, a jego charakter jest określony przez wysokie pasmo górskie przejścia z zachodu na wschód. Kilka wiosek Południowej są dostępne tylko od strony morza libijskiego. Dla innych jest możliwy także z lądem, ale tylko przez dużych wysokościach.

Klimat:

Głównie śródziemnomorskiej, klimat kontynentalny i American - podobno daje to najzdrowszy klimat w Europie, ze średnią roczną temperaturą powietrza do 20 ° C. Latem temperatura osiąga 38 º c, z średnia dzienna w lipcu i sierpniu waha się od 27 do 29ºC. Lato trwa najdłużej na Krecie, w Grecji - opalać się i pływać w morzu można od maja do października.

Lotnisko:

Na najważniejsze lotniska Kreta, Nikos Kazantzakis. Położony 5 km na wschód od stolicy Heraklion. Crete ma inny drugi, mniejszy, międzynarodowe lotnisko w pobliżu Chani w zachodniej części wyspy, około 140 kilometrów od Heraklionu. Tutaj można latać z wielu różnych linii lotniczych. W lecie lotniska może być bardzo zajęty.

Transport publiczny:

Transport autobusowy na Krecie jest bardzo dobry. Autobusy kursują często i zwykle na czas. W każdym razie nie jest niczym niezwykłym, że kierowca odbiega od oficjalnej trasy, jeśli pasażer ma iść do pobliskiej wsi. Dostępne są również taksówki, ale jeśli naprawdę chcesz zwiedzić Kretę, powinieneś wynająć samochód.

Jazda na Krecie:

Kreta jest wspaniałym miejscem do jazdy, istnieje zestaw ma bardziej zróżnicowane i malownicze szlaki i drogi niż przechodzenie na wyspie. Jednak należy pamiętać, żwir, rowy i nosze dróg, które można znaleźć wszędzie i może cię zaskoczyć. Zwrócić uwagę cały czas.