Získaj cenu ihneď

Miesto vyzdvihnutia:
Iné miesto odovzdania?
Miesto odovzdania:
Príchod:
Návrat:
Bydlisko:
Vyberte krajinu bydliska
Mena:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Vek:
35

Partneri prenájmu motorových vozidiel v Larnaca

Larnaca Prenájom vozidiel

Vyhľadať prenájom motorových vozidiel je nezávislou spoločnosťou, ktorá ponúka prenájom motorových vozidiel v/na Larnaca. Náš systém porovnávania cien porovná ceny za prenájom vo väčšine medzinárodných a miestnych agentúrach vLarnaca, Cyprus a vďaka nemu bude informovaný, od koho je najlepšie si motorové vozidlo prenajať.

Larnaca Požičovňa áut & cestovné informácie

Larnaka je prístavné mesto na Cypre, s približne 72.000 obyvateľov. Avšak, je to domov pre hlavné letisko ostrova, Larnaca International Airport (LCA), ako aj druhý najväčší prístav, ktorý umožňuje hlavným vchodom do medzinárodných návštevníkov na Cypre.

Čo mám robiť

Larnaka je tiež hlavné turistické letovisko s veľmi dobre známe prímorskej promenáde plný palmy a piesočné pláže, kde sa môžete opaľovať alebo plávať väčšinu časti roka. Kvôli jeho stredomorské podnebie s horúcimi letami a miernymi zimami, turisti môžu vychutnať jeho pláží a precvičovanie vodných športov a aktivít ako je potápanie. Toto sa stalo obzvlášť atraktívne, pretože Zenobio, prevozná loď, ktorá sa potopila v roku 1980, sa nachádza vedľa prístavu v hĺbke 42 m je potopená plne naložené kamióny a ich nákladu. Môžete dokonca vidieť tieň, ako sa dostanete na letisko v Larnake!.

Larnaca je tiež povedal, že najstaršie mesto na Cypre. Preto je tiež pozoruhodné pamiatky ako je kostol Saint Lazarus, Kamares akvadukt a jeho stredoveké pevnosti.

Si a okolí

Medzinárodné letisko v Larnake je 6 km od mesta, ktoré sa ľahko dostanete taxíkom za cca 15 minút. Môžete si tiež zdieľané taxi, ak sa pohybujete Nicosia alebo Limassol. Však z rozumné ceny mesta a Cyprus ako turistickej destinácie, je vždy dobrou voľbou, aby prenájom automobilov od jedného z mnoho autopožičovní prevádzkované z letiska alebo v Larnaca, ktorý umožňuje nielen prístup mesta, ale aj zaujímavé okolité miesta, ako Larnaca Salt Lake nachádzajú na západe mesta veľké krásy a plný plameniakov v zime. Vzhľadom k veľkosti ostrova môžete navštíviť iných častí krajiny, ako sú Nicosia, Limassol, alebo výlety. Avšak, majte na pamäti, že most Autopožičovne vám nedovolí cestovať do severnej tureckej strane ostrova.