Uzyskaj natychmiastową wycenę

Miejsce odbioru:
Inne miejsce zwrotu samochodu?
Miejsce zwrotu samochodu:
Data odbioru:
Data zwrotu:
Kraj zamieszkania:
Wybierz kraj zamieszkania
Waluta:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Wiek:
35

Partnerzy usługi wynajmu samochodów w Larnaca

Larnaca Wynajem samochodów

Wyszukiwarka ofert wypożyczalni samochodów to usługa niezależnej firmy, oferująca wypożyczanie i wynajem samochodów w Larnaca. Nasz system porównuje stawki większości lokalnych oraz międzynarodowych agencji wynajmu samochodów w Larnaca, Cypr i pozwala podjąć właściwą decyzję, dotyczącą najkorzystniejszego wynajmu samochodu.

Zadaniem wyszukiwarki ofert wypożyczalni samochodów jest zapewnienie Ci najkorzystniejszej cenowo oferty w Larnaca.

Już teraz skorzystaj z naszego systemu porównywania cen i zacznij oszczędzać na wynajmie samochodu!

Larnaca Wynajem samochodu idealna Informacje o podróży

Larnaka jest trzecim co do wielkości miasto na Cyprze, z około 72.000 mieszkańców. Jednakże, to jest w domu głównego lotniska wyspy, Larnaca International Lotnisko (LCA), jak i drugim co do wielkości port, co sprawia, że główne wejście do przyjeżdżających do Cypru.

Co zrobić

Larnaka jest także kurortem turystycznym z bardzo znanej nadmorskiej promenady pełne drzew palmowych i piaszczyste plaże, gdzie można opalać się i pływać większość część roku. Ze względu na jej klimat śródziemnomorski, z gorącym latem i łagodnymi zimami turyści mogą cieszyć się jego plaże i ćwiczyć sportów wodnych i działań, takich jak nurkowanie. Stało się szczególnie atrakcyjny ponieważ Zenobia, prom typu ro-ro, który zatonął w 1980, znajduje się obok portu na głębokości 42 metrów to zatopiony w pełni obciążony z samochodów ciężarowych i ich ładunków. Nawet widać cień zgodnie z wylądujesz w Larnaca lotnisko!.

Larnaka jest również mówi się, że najstarsze miasto w Cypr. W związku z tym ma również niezwykłe zabytki: Kościół św, akwedukt Kamares i średniowiecznego fortu.

W i wokół

Lotnisko w Larnace usytuowane jest 6 km od miasta, który jest łatwo dojechać taksówką w około 15 minut. Można również wziąć taksówkę udostępnionego, kierując się do Nikozji lub Limassol. Jednakże rozsądne ceny oraz Cypru jako cel podróży turystycznych, zawsze jest dobrym wyborem, aby wynająć samochód z jednego z licznych firm wynajmu samochodów, operujące z lotniska lub w Larnace, która pozwala nie tylko na dostęp do miasta, ale również ciekawe miejsca w okolicy takich jak Larnaca Salt Lake znajduje się na zachód od miasta, piękna i pełna różowe flamingi w zimie. Ze względu na wielkość wyspy możesz odwiedzić innych częściach kraju, takich jak Limassol lub Nikozja w wycieczki. Jednak proszę pamiętać, że większość firm wynajmu samochodów nie pozwoli Ci podróż do tureckiej stronie północnej wyspy.