Отримати миттєву ціну

Місце видачі:
Інше місце здачі?
Місце здачі:
Прибуття:
Повернення:
Місце проживання:
Виберіть країну проживання
Грошова одиниця:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Вік:
35

Партнери з оренди автомобілів у Munich

Munich Прокат автомобіля

Пошук автомобіля на прокат – це незалежна компанія, яка пропонує автомобілі на прокат у місті Munich. Наша система порівняння цін виконує порівняння цін більшості міжнародних і місцевих агенцій із прокату автомобілів у місті Munich, Німеччина та дає вам змогу прийняти виважене рішення щодо взяття автомобіля на прокат.

Призначення пошуку автомобіля на прокат – допомогти вам знайти найдешевшу пропозицію з прокату автомобіля в місті Munich.

Скористайтеся нашою системою порівняння зараз і почніть заощаджувати вже на оренді наступного автомобіля!

Munich Прокат автомобілів & подорожі інформацію

Місто:

Столиця держави Баварія (Баварія) розташований на річці ІСАР. Він розташований в південній частині Німеччини, недалеко від Альп. Так Мюнхен має ту перевагу, що ви можете провести приємний літній відпочинок там і взимку ви можете піти для катання на лижах в Альпах.

В Altstadt, старий центр міста, Маріенплац розміщена у самому серці міста. Там ви знайдете стара ратуша і перерві між ці старі історії ви знайдете багато розкішних магазинів.

Один з відомих сторін світу в Мюнхені – одного разу рік "Октоберфест". Там ви знайдете велику кількість німецького пива і відвідувачів з усього світу.

У місті, ви повинні побачити "Англійським Garten", яка є знаменитий парк районі Мюнхена і "Віктуалієнмаркт".

Аеропорти

Міжнародний аеропорт у Мюнхені називається Frany Йозеф Штраус аеропорту (MUC). Це 30 кілометрах на північний схід від міста.  Ви можете два поїзд підключення, S-Bahn в аеропорт: S1 зі Сходу міста і S8 із заходу. Тому без проблем за 10 хвилин можна дістатися до центру міста. Квитки можна придбати на залізничний вокзал від машини.

Громадський транспорт

Munich має мережу, громадського транспорту, що складається з міста поїздах (S-Bahn), метро (U-Bahn), трамваї та автобуси. Вони дуже підходить для вивчення центру міста. Ви можете купити квиток день, який дійсний для всієї мережі. Крім того, є те, що називається Streifenkarte, яка дає вам більше подорожей більше різних днів.

Дорожнього руху і стоянки

Навколо міста мають Autobahnen (шосейні дороги), який підключатися до Центрального МКАД (кільця на кільцевій дорозі Міттлерер). Це надзвичайно зайнятий протягом ранкові та вечірні години пік.

Недалеко від Hauptbahnhof знаходиться парк автомобілів "Карлсплац" де нехай ваш автомобіль і тримати на пішки до міста, або на громадському транспорті. Недалеко від торгового району Kaufingerstrasse є інша автостоянка, під назвою "Faebergraben".

У місті в аеропорт або на вокзал є компаній з прокату автомобілів, розташований. Тому якщо ви хочете дізнатися більше з Мюнхена і бути гнучким є безліч різних пропозицій, які має сенс, щоб порівняти перед поїздкою в місто.