Отримати миттєву ціну

Місце видачі:
Інше місце здачі?
Місце здачі:
Прибуття:
Повернення:
Місце проживання:
Виберіть країну проживання
Грошова одиниця:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Вік:
35

Партнери з оренди автомобілів у Valletta

Valletta Прокат автомобіля

Пошук автомобіля на прокат – це незалежна компанія, яка пропонує автомобілі на прокат у місті Valletta. Наша система порівняння цін виконує порівняння цін більшості міжнародних і місцевих агенцій із прокату автомобілів у місті Valletta, Мальта та дає вам змогу прийняти виважене рішення щодо взяття автомобіля на прокат.

Призначення пошуку автомобіля на прокат – допомогти вам знайти найдешевшу пропозицію з прокату автомобіля в місті Valletta.

Скористайтеся нашою системою порівняння зараз і почніть заощаджувати вже на оренді наступного автомобіля!

Valletta Прокат автомобілів & подорожі інформацію

Факти

Valletta розташований в столиці Мальти, Південний острів Європи країни, що включає архіпелаг з 5 острова в Середземному морі на південь від італійського острова Сицилія і на північ від Туніський узбережжя.

Місто розташоване у південно-східній частині острова Мальта. Він був побудований в 1566 лицарі Святого Івана на півострові, що розташований лише за 1 км від 600 м. Його населення становить приблизно 6444 жителів у Старому місті і 393,938 в столичному регіоні.

Що подивитися

Незважаючи на свій невеликий розмір, Валетта містить багато історичних будівель, ви можете відвідати; на міських укріплень, що складається з бастіони, штори і кавалерів, його численні церкви, її бароко палаців і красивими садами мають великої краси та історичну цінність. З цієї причини, ЮНЕСКО названий Валлетта за б спадщини, що описують його як "одним з найбільш концентроване старого ділянки в світі". Але місто також має добрими прикладами сучасної архітектури. Міські ворота, будівлі парламенту та оперний театр розроблені, але відомий італійський arquitect Ренцо П'яно дали міста новий і сучасний вигляд. Крім того, завдяки Валлетти статус як європейської столиці культури для 2018, міста відкрив новий музеїв, відновлені старі фортеці, і багато старих 16-го століття особняки перетворені на готелі і барів.

Околиці Валлетти, які варто відвідати: ви можете прийняти подорож красиві пором до трьох міст або відвідайте вражаючий доісторичних Hal Saflieni Hypogeum. Якщо ви більше часу і вирішили орендувати автомобіль, може відвідати будь-який з популярних морських курортів на острові і навіть піти до сусідніх та сільських острові Gozo на поромі.

Транспорт

Багато міжнародних компаній, а також як недорогих компаній регулярно літати до Мальта міжнародного аеропорту (MLA), яка є розташований лише за 8 км від міста в місто Luqa і це є відправним пунктом для Ryanair. Якщо ви граєте залишитися в Валетта, а також відвідати красивою панорамою острова Мальта й Гозо, найкраще орендувати автомобіль з однієї з на численні та оренді автомобілів Прокат автомобілів компанії розташовані в аеропорту, який дозволяє досліджувати острів з більшою свободою.