Отримати миттєву ціну

Місце видачі:
Інше місце здачі?
Місце здачі:
Прибуття:
Повернення:
Місце проживання:
Виберіть країну проживання
Грошова одиниця:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Вік:
35

Партнери з оренди автомобілів у Кіпр

Кіпр Прокат автомобіля

Не докладайте зайвих зусиль і дозвольте нам надати вам порівняння більшості агенцій із оренди автомобілів для вашої наступної подорожі до Кіпр.

Наш інструмент для пошуку агенцій з оренди автомобілів у країні Кіпр виконає порівняння більшості цін на оренду автомобілів та допоможе вам прийняти виважене рішення щодо вибору компанії з оренди. Цей інструмент заощадить вам масу часу та позбавить багатьох складнощів, надаючи всі найактуальніші пропозиції.

Ви переконаєтеся, що наші ціни завжди нижчі, ніж під час бронювання безпосередньо в компанії з оренди!

Місця Популярні оренді автомобілів в Кіпр

Кіпр Прокат автомобілів & подорожі інформацію

Кіпр є острівної держави, що по-справжньому представляє Середземного моря.  З безліччю піщаних пляжів, стародавніх руїн, гори, оливкові гаї й Теракотова будинків це трохи дивно, що він користується популярністю серед туристів.  За останні десятиліття було досягнуто багато розвитку на острові, і він тепер наповнений курортів, хоча все ще кілька спокійніше місць за бажанням щось трохи більш спокійний.

Кіпр завжди була однією з тих країн, які було висловлено думку над.  Це частково зумовлено розташування, а це близько до обох Європи і Азії і він вважається ідеальним фортеця.  Імперія будівельників з різних частинах земної кулі наклали свій відбиток на цьому острові, із стародавніх руїн від греків і римлян, замки, побудований хрестоносцями, міські стіни побудований венеціанці і мечеті та мінаретів, створені з військом Османської імперії.  Є багато організовані екскурсії по готелів і інших груп, але Прокат автомобілів дасть вам свободу, щоб побачити те, що ви хочете, щоб бачити, і коли ви хочете, щоб побачити його.

Це було в 1970-х, що війна відбулася, що розділити Кіпр так тепер він має грецький розділу та Турецька розділ.  Грецька Республіка Кіпр є верхній частині острова, і саме тут, що ви знайдете, що туристи збираються а він має модернізований на тій же ставці інших європейських країн.  Однак, тільки Туреччина визнає Турецька частині острова та розвитку тут не пішов в тому ж темпі так багато ізоляції і більшість туристів уникнути цього.

В кращих відпочинку туристів на Кіпрі включають Айя-Напа, Лімассол та Пафосі, хоча є тепер багато більше, що розвиваються.  Ці в основному уздовж південного узбережжя острова, і ви знайдете типові для багато напрямків грецьке свято з Вибілені вілли, нічні клуби і багато молодих людей на пляжах.  Голову на північному узбережжі цих країн, щоб знайти більш відокремлений пляж насолоджуватися.

Тих, хто хоче смак типовий острів життя повинні підприємство далі вглиб.  Зупинити свій вибір на Кіпрі Прокат автомобілів зробити подорожування легше, і ви побачите, що є дивовижний сіл, які заповнені з чарівними пам'ятками.  Острів є домівкою для великої кількості старих церков, що в списку ЮНЕСКО, гірських стежок, які ідеально підходять для піших прогулянок і виноградників, які сягають сивої давнини.