Отримати миттєву ціну

Місце видачі:
Інше місце здачі?
Місце здачі:
Прибуття:
Повернення:
Місце проживання:
Виберіть країну проживання
Грошова одиниця:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Вік:
35

Партнери з оренди автомобілів у Crete

Crete Прокат автомобіля

Пошук автомобіля на прокат – це незалежна компанія, яка пропонує автомобілі на прокат у місті Crete. Наша система порівняння цін виконує порівняння цін більшості міжнародних і місцевих агенцій із прокату автомобілів у місті Crete, Греція та дає вам змогу прийняти виважене рішення щодо взяття автомобіля на прокат.

Призначення пошуку автомобіля на прокат – допомогти вам знайти найдешевшу пропозицію з прокату автомобіля в місті Crete.

Скористайтеся нашою системою порівняння зараз і почніть заощаджувати вже на оренді наступного автомобіля!

Crete Прокат автомобілів & подорожі інформацію

Вступ:

Creteє магічні гобелен прекрасними пляжами, стародавні скарби і ландшафтів. Колоритних міст і невеликі села, де місцеві жителі частки свої традиції.  Крит і ряд прилеглих островів і острівців являють собою регіону Крит столиця і найбільше місто — Іракліона. Крит Гориста, а їх характер визначається високогірним хребтом перетин із заходу на схід. Деякі Південної сіл доступні тільки з боку лівійського моря. Для інших ви доступний також від материка, але лише на великій висоті.

Клімат:

В основному середземноморської, континентальний і американський клімат - очевидно, дає це здоровий клімат в Європі, з середня річна температура повітря досягає 20 ° с. Влітку температура досягає 38ºC з середньої щоденної в липні і серпні коливається від 27 до 29ºC. Літо триває найдовша на острові Крит, Греція - засмагати і купатися в морі може бути з травня по жовтень.

Аеропорт:

До найбільш важливих аеропорту острова Крит, Нікос Казандзакіс. Розташований в п'яти кілометрах на схід від столиці міста Іракліон. Крит має інший другий, менше, Міжнародний аеропорт поблизу Ханья в західній частині острова, приблизно 140 кілометрах від Іракліона. Ви можете літати з багатьох різних авіакомпаній. Влітку аеропорту може бути дуже зайнятий.

Громадський транспорт:

Автобусні перевезення на Криті є дуже гарним. Ходять автобуси часто і зазвичай вчасно. У всякому разі, це не є незвичайним, що водій відхиляється від офіційний маршрут, якщо Пасажир повинен йти до сусіднього села. Таксі також доступні, але якщо ви дійсно хочете, щоб знайомства з Критом, ви повинні взяти напрокат автомобіль.

Водіння в Крит:

Крит прекрасне місце на диску, немає не більш різноманітним або мальовничі набір маршрутів і доріг з розширеною перетинаючи острова. Однак майте на увазі гравій, траншеї і послід дороги, які можна знайти де-небудь і може зайняти вас зненацька. Звернути увагу весь час.