Отримати миттєву ціну

Місце видачі:
Інше місце здачі?
Місце здачі:
Прибуття:
Повернення:
Місце проживання:
Виберіть країну проживання
Грошова одиниця:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Вік:
35

Партнери з оренди автомобілів у Mallorca

Mallorca Прокат автомобіля

Пошук автомобіля на прокат – це незалежна компанія, яка пропонує автомобілі на прокат у місті Mallorca. Наша система порівняння цін виконує порівняння цін більшості міжнародних і місцевих агенцій із прокату автомобілів у місті Mallorca, Іспанія та дає вам змогу прийняти виважене рішення щодо взяття автомобіля на прокат.

Призначення пошуку автомобіля на прокат – допомогти вам знайти найдешевшу пропозицію з прокату автомобіля в місті Mallorca.

Скористайтеся нашою системою порівняння зараз і почніть заощаджувати вже на оренді наступного автомобіля!

Mallorca Прокат автомобілів & подорожі інформацію

Вступ:

Mallorca розташований найбільший на Балеарських островах, розташованих на схід від Іспанії в Середземному морі. Столиці Пальма де Майорка розташований на південно західного узбережжя. Острів має багато прекрасних пляжів і малих lovelly затоки. Північне узбережжя має багато скелі. Центральна зона тягнеться від Пальма є досить плоский, відомий як Es НВАК. Острів має цілий ряд печер вище і нижче море, які відкриті до тури. Він також є раєм для любителів водних видів спорту.

Аеропорт:

Код ІАТА PMI. Розташований в 9 км на схід від столиці лежить міжнародного аеропорту Пальма де Майорка. Більшість з бюджетних авіакомпаній літати PMI. Автобусні лінії 1 підтримує послугу між аеропортом і центром міста Пальма.

Відвідати:

Столиця Майорки Пальма з вражаючим готичному стилі собор La seu. Соллер невелике місто в одній з долин. Він оточений горами, місто робить велике враження. Це один з найкрасивіших місць на цьому острові.

Клімат:

Розташований в центрі Середземного моря, Балеарські острови мають типовий середземноморський клімат. Погода влітку можна опіки. Теплі місяці липень і серпень - день температура досягає вище 30 градусів. Тим не менш, навіть на початку листопада з температурою води близько 20 ° С ви можна ще там купатися в морі.

Раритети:

Якщо якийсь час під час вашого відпочинку на Майорці, ви повинні перевірити безумовно, еволюції міжнародного Майорка фільм фестивалю (EMIFF) є щорічний кінофестиваль в Пальма де Майорка, Іспанія, що Перегляд нових фільмів з усіх жанрів, в тому числі документальних фільмів, з усього світу. EMIFF 2015 року заплановано між 10 – 15 листопада 2015

Трафік:

Вбивання Майорки є кращий спосіб подорожі на острові. . Оренда автомобілів дозволяє спостерігати красою острова. Забороняється стоянка автомобілів, аж до перетину і це часто обмежує зору водія з людей, які хочуть, щоб перетнути.