Získaj cenu ihneď

Miesto vyzdvihnutia:
Iné miesto odovzdania?
Miesto odovzdania:
Príchod:
Návrat:
Bydlisko:
Vyberte krajinu bydliska
Mena:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Vek:
35

Partneri prenájmu motorových vozidiel v Mallorca

Mallorca Prenájom vozidiel

Vyhľadať prenájom motorových vozidiel je nezávislou spoločnosťou, ktorá ponúka prenájom motorových vozidiel v/na Mallorca. Náš systém porovnávania cien porovná ceny za prenájom vo väčšine medzinárodných a miestnych agentúrach vMallorca, Španielsko a vďaka nemu bude informovaný, od koho je najlepšie si motorové vozidlo prenajať.

Mallorca Požičovňa áut & cestovné informácie

Úvod:

Mallorca je najväčším ostrovom Baleárskych ostrovov, sa nachádza na východe Španielska v Stredozemnom mori. Hlavné mesto Palma de Mallorca sa nachádza na juhozápadnom pobreží. Ostrov má veľa krásnych pláží a malé lovelly zátoky. Severné pobrežie má mnoho útesy. Centrálnej zónu siahajúcu od Palma je pomerne plochý, známy ako Es Pla. Ostrov má rôzne jaskyne nad a pod more, ktoré sú otvorené pre výlety. Tiež je to raj pre milovníkov vodných športov.

Letisko:

IATA kód PMI. Nachádza sa 9 km na východ od hlavného mesta leží medzinárodné letisko Palma de Mallorca. Väčšina nízkonákladových leteckých spoločností lietajú na PMI. Autobusová linka 1 udržiava doprava medzi letiskom a do centra mesta Palma.

Návšteva:

Hlavné mesto Mallorca Palma s veľkolepé slohu katedrála La seu. Soller malé mesto v jednom z údolí. Je obklopený horami, mesto robí veľký dojem. Je to jeden z najkrajšie miesto na ostrove.

Podnebie:

Nachádza sa uprostred Stredozemného mora, Baleárske ostrovy majú typické stredomorské podnebie. Počasie počas letných mesiacov môžete spáliť. Najteplejšie mesiace, júl a August - deň teplota dosahuje nad 30 stupňov. Však ešte na začiatku novembra s teplotou vody približne 20 ° c môžete stále plávať tam v mori.

Zaujímavosti:

Ak nájdete nejaký čas počas vašej dovolenky na Malorke, by určite skontrolovať, The Evolution International Mallorca Film Festival (EMIFF) je každoročný filmový festival konajúci v Palma de Mallorca, Španielsko, ktoré ukážky nových filmov všetkých žánrov, vrátane dokumentov, z celého sveta. EMIFF do roku 2015 je naplánované medzi 10-15 novembra 2015

Prevádzka:

Jazdy v Mallorca je zďaleka najlepší spôsob, ako cestovať na ostrov. . Prenájom auta vám umožní svedkami krásy ostrova. Parkovanie je povolené, až do prechodu a to často obmedzuje výhľad vodiča ľudí, ktorí chcú prejsť.