Hızlı Teklifinizi Alın

Alma Yeri:
Bırakma Yeri Farklı mı?
Bırakacağınız Yer:
Varış:
Dönüş:
İkametgâh:
İkamet ülkesini seçin
Para Birimi:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Yaş:
35

Şuradaki araç kiralama ortakları: İtalya

İtalya Araba Kiralama

Bir sonraki İtalya seyahatinizde araç bulma sıkıntısını çözelim ve pek çok araç kiralama şirketinin fiyatlarını karşılaştıralım.

İtalya için araba kiralama uygulamamız pek çok araba kiralama fiyatını karşılaştıracak ve kiralama kararınızı bilinçli bir şekilde vermenizi sağlayacaktır. Bu araba kiralama aracı size zaman kazandıracak ve özel fırsatları gerçek zamanlı olarak bulmanıza yardımcı olacaktır.

Fiyatlarımızın genellikle doğrudan tedarikçiden kiralamaya göre çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz!

İtalya Kiralık Araba ve seyahat bilgileri

İtalya dünyanın en güzel ülkelerinden biri olma özelliğini taşıyor.  Haddeleme kırsal, kalabalık şehirler, herkes için bir şey var.  İtalya da bir gerçek ev için daha fazla UNESCO Dünya Mirası siteleri başka herhangi bir ülkede-ideal bu ülkenin zengin mirası ilgileniyorsanız.  Ancak, çok daha fazla İtalya'tarihçesi var.

Çoğu için ilk durağı şehirlerden biridir.  Roma ve Floransa Venedik romantik bu tatili için ise sanat ve Tarih, bir ilgi var olanlar çekmek.  İtalya Rönesans'ın doğum yeri ve ev sahipliği sanatçı Leonardo da Vinci ve Michelangelo gibi.  Şehirler süslü kilise, Saray ve her yıl milyonlarca turist çekmek diğer anıtlar ile doldurulur.  Alışveriş, restoranlardan birinde geleneksel İtalyan mutfağının tadını senin gün geçirmek ya da sadece bir kafe rahatla ve dünya dikkat et.

İtalya şarap ve tasarımcı etiketleri de dahil olmak üzere pek çok amaçla bilinir.  Küçük bir perakende terapi şımartmak için isteyenler, ülkenin hangi bölgeyi ziyaret etmek seçtikleri olursa olsun hayal kırıklığına uğrayacak değil.   Dolomites Kayak gidin, şarap bölgeleri döngüsü, Sardunya güneşlenebilir veya sadece Napoli'de alışveriş gidin.  Burada laid-back yaşam tarzı bir şey içine koştu hissetmeyeceksiniz demektir!

İtalya'da ulaşım kolaydır.  Bir yerden diğerine almak çok kolay çok iyi ulaşım bağlantıları vardır.  Tüm büyük kasabalar ve şehirler bağlayan otoyollar geniş bir ağ ve kaliteli yollar vardır.  Bazı kırsal alanda sadece parça olabilir ve gitmek rahatlığında yer için bir 4 x 4 araç ihtiyacı olabilir!  Sürüş de geçiş ücretleri için sorumlu olacağı anlamına gelir.  Çeşitli yollar ve ayrıca ödeme bekleniyor tutar çeşitli mesafelerde kurmak kabinleri değişir geçiş ücreti vardır.

Sürmek ister araba kiralama çoğu şehirlerin veya Havalimanları olarak düzenleyebilirsiniz.  Kullanmak ama bu araç kitap tavsiye edilir her gün İtalya'akın turist büyük miktarda ile önceden Kiralık hem yerel hem de uluslararası sağlayıcıları vardır.  Ayrıca bu şekilde daha iyi bir fiyat elde emin olabilirsiniz!