Získaj cenu ihneď

Miesto vyzdvihnutia:
Iné miesto odovzdania?
Miesto odovzdania:
Príchod:
Návrat:
Bydlisko:
Vyberte krajinu bydliska
Mena:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Vek:
35

Partneri prenájmu motorových vozidiel v Miami

Miami Prenájom vozidiel

Vyhľadať prenájom motorových vozidiel je nezávislou spoločnosťou, ktorá ponúka prenájom motorových vozidiel v/na Miami. Náš systém porovnávania cien porovná ceny za prenájom vo väčšine medzinárodných a miestnych agentúrach vMiami, Spojené štáty a vďaka nemu bude informovaný, od koho je najlepšie si motorové vozidlo prenajať.

Miami Požičovňa áut & cestovné informácie

Úvod:

Miami je moderné americké mesto s nádhernými plážami, ako napríklad Miami Beach a South Beach. Miami je veľmi známe pre veľké nákupné centrá. Mesto má skvelé nočným životom s veľa barov, reštaurácií a nočných klubov. Mesto je veľmi ovplyvnený Latinskej kultúry.

Letisko:

Miami International Airport IATA kód MIA, tiež známy ako MIA a historicky Wilcox pole, je primárne letisko obsluhujúce oblasti Miami, Spojené štáty americké. Letisko je založený v Miami-Dade County, Florida, osem míľ 13 km severozápadne od Downtown Miami, je južnej Floride hlavné letisko pre medzinárodné lety diaľkových. Metrorail a Metrobús služby sú populárne a lacné služby do najpopulárnejších destinácií v meste. Najdrahšie možnosti prepravy sú taxíky, kyvadlovej dopravy a limuzíny. Taxíky a raketoplány objednat v prízemí príletovej hale alebo v Miami stanice tým, že MIA Mover železničnej stanice.  Prístup k severnej časti, ako Orlando, Tampa, Washington, DC, Philadelphia a New York City, Greyhound autobus linky služba je tiež k dispozícii Miami Central Station. Prenájom auta, vlakom MIA Mover od letiskových terminálov na hlavnú stanicu v Miami. je to dobrý nápad prenajať auto v Miami. Vzdialenosti sú veľké a klíma je vlhké, ktorá nie je priaznivé pre dlhé prechádzky.

Návšteva:

Ak prichádzate do centra môžete zaparkovať auto v mieste zvanom Bayside Marketplace. Tam je obrovské verejné parkovisko, kde za veľmi dobrú cenu, môžete nechať auto pre dobrý pár hodín a ísť na nákupy. Ak chcete vidieť viac exotických časť Miami, by mali ísť mimo centra a hlavu na predmestí. Veľmi odporúčam navštíviť okresy nazýva malý Havana, farebné a slávnych miest v meste.