Získat okamžitou cenovou nabídku

Místo vyzvednutí:
Jiné místo odevzdání?
Místo odevzdání:
Příjezd:
Návrat:
Bydliště:
Zvolte místo pobytu
Měna:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Věk:
35

Partnerské půjčovny aut v Kypr

Kypr Autopůjčovna

Zbavíme vás všech starostí a umožníme vám porovnat ceny většiny autopůjčoven pro vaši příští cestu do Kypr.

Náš nástroj pro vyhledávání půjčoven aut v Kypr porovná ceny většiny autopůjčoven a umožní vám informovaně se rozhodnout, od koho si auto půjčit. Tento nástroj pro vyhledávání půjčoven aut vám ušetří spoustu času a starostí a umožní vám najít tyto speciální nabídky v reálném čase.

Zjistíte, že naše ceny jsou obvykle mnohem nižší než přímá rezervace u dodavatele!

Populární autopůjčovny umístění v Kypr

Kypr Půjčovna aut & cestovní informace

Kypr je ostrovní stát, který skutečně představuje Středozemního moře.  Se spoustou písečných pláží, starověké zříceniny, hory, olivových hájů a Terakotová domů není divu, že je oblíbeným cílem turistů.  V posledních několika desetiletí byla hodně vývoje na ostrově a je teď plná rekreačních středisek, přestože stále existují málo klidnější místa, pokud chcete něco trochu klidnější.

Kypr je jedním z těch zemí, které byly vzneseny námitky, nad odjakživa.  To je částečně vzhledem k poloze, jak je blízko Evropy a Asie a to bylo považováno za ideální pevnost.  Říše stavitelé z různých koutů zeměkoule zanechaly své stopy na tomto ostrově, starověké rozvaliny Řeků a Římanů, hrady vybudované křižáky, městské hradby postavené Benátčany a mešity a minarety vytvořené Osmany.  Je spousta výletů organizovaných hotelů a další skupiny, ale pronájem automobilu by dal svobodu zjistit, co chcete a kdy chcete vidět.

Bylo to v roce 1970, že válka konala, rozdělený Kypr tak teď má řecká sekce a turecké části.  Řecká republika Kypr je v jižní části ostrova a je to tady, že zjistíte, že turisté shromažďují jak má modernizovat stejným tempem jako ostatní evropské národy.  Avšak pouze Turecko uznává v turecké části ostrova a rozvoj zde nešlo stejným tempem, takže tam je hodně izolace a většina turistů vyhnout.

Nejnavštěvovanějších turistických středisek na Kypru patří Ayia Napa, Limassolu a Paphosu, i když existuje mnoho více rýsovat.  To jsou hlavně podél jižního pobřeží ostrova a najdete je typické pro mnoho řeckých prázdninových destinací s bílými vily, noční kluby a mnoho mladých lidí na plážích.  Hlava pro Severní pobřeží k nalezení více odlehlé pláže těšit.

Ti, kteří chtějí ochutnat typické ostrovní život bude muset podnik dále do vnitrozemí.  Rozhodnout se pro Kypr pronájem auta k cestování kolem a zjistíte, že jsou úžasné vesnice, které jsou plné krásných památek.  Ostrov je domovem velkého počtu starých kostelů, které jsou nyní na seznamu UNESCO, horských stezek, které jsou ideální pro pěší turistiku a vinic, které sahají až do starověku.