Získat okamžitou cenovou nabídku

Místo vyzvednutí:
Jiné místo odevzdání?
Místo odevzdání:
Příjezd:
Návrat:
Bydliště:
Zvolte místo pobytu
Měna:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Věk:
35

Partnerské půjčovny aut v Itálie

Itálie Autopůjčovna

Zbavíme vás všech starostí a umožníme vám porovnat ceny většiny autopůjčoven pro vaši příští cestu do Itálie.

Náš nástroj pro vyhledávání půjčoven aut v Itálie porovná ceny většiny autopůjčoven a umožní vám informovaně se rozhodnout, od koho si auto půjčit. Tento nástroj pro vyhledávání půjčoven aut vám ušetří spoustu času a starostí a umožní vám najít tyto speciální nabídky v reálném čase.

Zjistíte, že naše ceny jsou obvykle mnohem nižší než přímá rezervace u dodavatele!

Itálie Půjčovna aut & cestovní informace

Itálie má rozlišení je jedním z nejkrásnějších zemí na světě.  Z rušných měst do zvlněné krajiny je zde pro každého něco.  To je fakt, že v Itálii je domovem pro více světového dědictví UNESCO místa než kterákoli jiná země – ideální, pokud máte zájem v této země bohaté dědictví.  Tam je však mnohem víc než její historii Itálie.

První zastávkou pro mnoho lidí je jedním z měst.  Řím a Florencie přilákat ty, kteří mají zájem o umění a historie, zatímco Benátky je pro ty romantické přestávky.  Itálie je kolébkou renesance a je domovem pro umělce jako jsou Leonardo da Vinci a Michelangelo.  Města jsou plné zdobené kostelů, paláců a dalších památek, které lákají miliony turistů každý rok.  Můžete strávit dny nakupovat, užívat některé z tradiční italskou kuchyni v jedné z mnoha restaurací nebo jen relaxovat v jedné z kaváren a dívat se na svět jet.

Itálie je známá pro mnoho věcí, včetně vína a návrhářských značek.  Ti, kteří si chtějí dopřát trochu maloobchodní terapie nebudou zklamáni, nezáleží na tom, které oblasti země rozhodnou k návštěvě.   Můžete jít, lyžování v Dolomitech, cyklování vinařských oblastí, opalovat se na Sardinii nebo prostě jít nakupovat v Neapoli.  Uvolněný životní styl znamená, že nebudete cítit spěchali do ničeho!

Cestování v Itálii je snadné.  Existuje tolik dobré dopravní spojení, že dostat z jednoho místa na jiné je tak snadné.  Existuje rozsáhlá síť dálnic, které spojují do velkých měst a městeček a silnice zde jsou dobré kvality.  V některých venkovských oblastech mohou být jen stopy a možná budete potřebovat 4 x 4 vozidel pro cesty v pohodlí!  Řízení, znamená to, že také budete odpovědná za mýtné.  Tam jsou zpoplatněné, stánky nastavit v různých vzdálenostech na různých cest a částku, že se očekává, že platit bude také lišit.

Pokud chcete řídit lze zajistit pronájem auta ve většině měst nebo na letištích.  Tam jsou místní i mezinárodní zprostředkovatelé, které můžete použít, ale s velkým množstvím turistů, které každý den, kdy je vhodné objednat vaše auto se hrnou do Itálie nájem předem.  Také si můžete být jisti, získat lepší cenu tímto způsobem!