Získat okamžitou cenovou nabídku

Místo vyzvednutí:
Jiné místo odevzdání?
Místo odevzdání:
Příjezd:
Návrat:
Bydliště:
Zvolte místo pobytu
Měna:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Věk:
35

Partnerské půjčovny aut v Dublin

Dublin Autopůjčovna

Vyhledávání autopůjčoven je nezávislá společnost, která nabízí pronájem automobilů v Dublin. Náš systém porovnává ceny většiny mezinárodních a místních půjčoven aut v Dublin, Irsko a umožňuje vám informovaně se rozhodnout, u koho si auto pronajmete.

Vyhledávání autopůjčoven usiluje o to, aby se vám podařilo najít nejlevnější možnost pronájmu automobilu v Dublin.

Použijte náš porovnávací systém hned teď a začněte šetřit již při příštím pronájmu!

Dublin Půjčovna aut & cestovní informace

Úvod:

Dublin leží uprostřed východního pobřeží Irska. Řeka Liffey protéká městem a toků do Dublinu. Dublin rušné město Irské republiky, aby někdo se nudil. Muzea, galerie, hospody jsou bezkonkurenční, a na každém kroku se můžete setkat s pozůstatky bohaté historie Irska. Večer, najdete něco pro sebe milovníci divadla, tradiční irské hudby a klubů.
Dublin nejlepší navštívit pěšky, umožňuje samozřejmě se vyhnout dopravní zácpy, ale také umožňuje podpatrzenie kosmopolitní město život.

Návštěva:

Trinity College - univerzitu založil anglické královny Alžběty I. Jeho Absolventi byli, mimo jiné, Oscar Wilde, Samuel Beckett. Pivovar Guinness - tmavé pivo s světle krémová pěna je přehlídkou Irska. Výstava v pivovaru Guinness ukazuje technologie vaření piva na konci že samozřejmě můžete pít půl litru v Gravity Bar s panoramatickým výhledem na Dublin

Letiště:

Irsko má tři mezinárodní letiště, z nichž Dublin Airport je ten nejdůležitější. Lety z mnoha míst v Evropě zde přistát. Kromě toho existují také transkontinentálních letů, které přistává na letišti Dublin, včetně nízké náklady dopravců. Nejoblíbenější letecké společnosti Aer Lingus a Ryanair.

Řízení:

Je důležité si uvědomit, že lidé řídit na levé straně silnice v Irsku. Auta v Irsku mají volantem na pravé straně vozu a strach posun vlevo od řidiče.  Jízdy v Dublinu není obtížné: to není příliš zaneprázdněn, krkolomné jízdě na levé straně. Dublin je obklopeno okružním M50, s východy do Dublinu nebo do jiných měst. Auta jsou zaparkovaná na levé straně silnice. Pamatujte si, že v Dublinu není parkování zdarma.