Uzyskaj natychmiastową wycenę

Miejsce odbioru:
Inne miejsce zwrotu samochodu?
Miejsce zwrotu samochodu:
Data odbioru:
Data zwrotu:
Kraj zamieszkania:
Wybierz kraj zamieszkania
Waluta:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Wiek:
35

Partnerzy usługi wynajmu samochodów w Dublin

Dublin Wynajem samochodów

Wyszukiwarka ofert wypożyczalni samochodów to usługa niezależnej firmy, oferująca wypożyczanie i wynajem samochodów w Dublin. Nasz system porównuje stawki większości lokalnych oraz międzynarodowych agencji wynajmu samochodów w Dublin, Irlandia i pozwala podjąć właściwą decyzję, dotyczącą najkorzystniejszego wynajmu samochodu.

Zadaniem wyszukiwarki ofert wypożyczalni samochodów jest zapewnienie Ci najkorzystniejszej cenowo oferty w Dublin.

Już teraz skorzystaj z naszego systemu porównywania cen i zacznij oszczędzać na wynajmie samochodu!

Dublin Wynajem samochodu idealna Informacje o podróży

Wprowadzenie:

Dublin położony jest na wschodnim wybrzeżu Irlandii. Rzeka Liffey przepływa przez miasta i wypływa na Zatokę Dublińską. Dublin tętniącej życiem stolicy Republiki Irlandii nie pozwolić się nudzić. Muzea, galerie, puby są niepodważalna, i na każdym kroku można spotkać pozostałości bogatej historii Irlandii. W godzinach wieczornych, znajdziesz coś dla siebie miłośnicy teatru, tradycyjnej muzyki irlandzkiej i klubów.
Dublin najlepiej zwiedzać na piechotę, pozwala oczywiście unikać ruchu dżemy, ale również pozwala na podpatrzenie kosmopolityczne miasto życia.

Do odwiedzenia:

Trinity College - University założony przez angielski królowej Elżbiety I. Jego absolwenci byli, między innymi, Oscar Wilde, Samuel Beckett. Browar Guinnessa - ciemne piwo z lekka, kremowa pianka jest wizytówką Irlandii. Wystawa w browarze Guinnessa pokazuje technologii warzenia piwa na koniec, że oczywiście można wypić jedno piwo w barze Gravity oferuje panoramiczne widoki na Dublin

Lotnisko:

Irlandia ma trzech lotnisk międzynarodowych, w których Dublin Airport jest jednym z najważniejszych. Loty z wielu miejsc w Europie ziemi tutaj. Ponadto istnieją również loty transkontynentalne, lądował na lotnisku w Dublinie, w tym niskie koszty przewoźników. Najbardziej popularne linie lotnicze Aer Lingus i Ryanair.

Jazdy:

Ważne jest, aby pamiętać, że ludzie jeździć po lewej stronie drogi w Irlandii. Samochody w Irlandii mają kierownicę po prawej stronie samochodu i zmiany strach po lewej stronie kierowcy.  Jazda w Dublinie nie jest bardzo trudne: nie jest zbyt zajęty, tricky część jest jazda po lewej stronie. Dublin jest otoczony M50 obwodnicę, wyjścia do Dublina lub do innych miast. Samochody parkują po lewej stronie drogi. Pamiętaj, że w Dublinie parking nie jest wolna.