Získaj cenu ihneď

Miesto vyzdvihnutia:
Iné miesto odovzdania?
Miesto odovzdania:
Príchod:
Návrat:
Bydlisko:
Vyberte krajinu bydliska
Mena:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Vek:
35

Partneri prenájmu motorových vozidiel v Cyprus

Cyprus Prenájom vozidiel

Zbavte sa všetkých ťažkostí a porovnajte ceny väčšiny agentúr pre prenájom motorových vozidiel pri vašej najbližšej ceste doCyprus.

Náš nástroj pre vyhľadávanie prenájmu motorových vozidiel Cyprus porovná väčšinu cien prenájmu motorových vozidiel a vďaka nemu bude informovaný, kde si auto zapožičať. Tento nástroj pre vyhľadávanie prenájmu motorových vozidiel vám ušetrí čas a stres a nájde pre vás špeciálne ponuky v reálnom čase.

Uvidíte, že nami ponúkané ceny sú nižšie ako priama rezervácia!

Populárna autopožičovne umiestnenie v Cyprus

Cyprus Požičovňa áut & cestovné informácie

Cyprus je ostrovný štát, ktorý skutočne predstavuje Stredozemného mora.  S dostatkom piesočné pláže, starobylé ruiny, horách, olivových hájov a terakota domy, nie je divu, je obľúbeným cieľom turistov.  Za posledných niekoľko desaťročí bol veľký vývoj na ostrove a je teraz plný rekreačných stredísk, hoci stále existuje niekoľko pokojnejšie miesta, ak chcete niečo trochu pokojnejší.

Cyprus bol vždy jedným z tých krajín, ktoré vyslovili nad.  To je čiastočne spôsobené umiestnenie je v blízkosti oboch Európa a Ázia a to považoval za ideálnu pevnosť.  Stavitelia ríše z rôznych častí sveta, zanechali svoje stopy na tomto ostrove, starobylé ruiny od Grékov a Rimanov, hrady postavené križiaci, hradby postavené Benátčania a mešity a minarety vytvoril Turkami.  Existuje spousta výlety organizujú hotely a iné skupiny, ale áut by vám slobodu zistiť, čo chcete vidieť a keď chcete vidieť.

Bolo to v roku 1970, že vojny došlo, že Cyprus rozdelený tak teraz má sekciu gréckej a tureckej časti.  Gréckej republiky Cyprus je v južnej časti ostrova a je to tu, že zistíte, že turisti zbierať má zmodernizovať rovnakým tempom ako ostatné európske národy.  Však len Turecko uznáva tureckej časti ostrova a vývoj tu nešlo rovnakým tempom, takže tam je veľké množstvo izolácie a väčšina turistov vyhnúť.

Top turistických letovísk na Cypre patrí Ayia Napa, Limassol a Paphos, hoci tam sú teraz mnohé ďalšie vznikajúce.  Sú to hlavne pozdĺž pobrežia južného ostrova a nájdete, je typický pre mnoho gréckych letovísk s bielymi vily, nočných klubov a veľa mladých ľudí na plážach.  Hlava pre pobrežia severnej nájsť odľahlé pláže tešiť.

Tí, ktorí chcú ochutnať typické ostrov života musieť pustiť ďalej vo vnútrozemí.  Rozhodnúť pre Cyprus turistický aby jednoduchšie cestovanie okolo a zistíte, že sú úžasné dedín, ktoré sú plné krásnych pamiatok.  Ostrov je domovom veľkého počtu starých kostolov, ktoré sú teraz uvedené na UNESCO, horských chodníkov, ktoré sú ideálne pre pešiu turistiku a vinicami, ktoré siahajú do staroveku.