Uzyskaj natychmiastową wycenę

Miejsce odbioru:
Inne miejsce zwrotu samochodu?
Miejsce zwrotu samochodu:
Data odbioru:
Data zwrotu:
Kraj zamieszkania:
Wybierz kraj zamieszkania
Waluta:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Wiek:
35

Partnerzy usługi wynajmu samochodów w Cypr

Cypr Wynajem samochodów

By oszczędzić Ci wysiłku, w ramach Twojej nastepnej podróży zajmiemy się wszystkim i porównamy większość stawek, oferowanych przez agencje wynajmu samochodów Cypr.

Nasza wyszukiwarka ofert wypożyczalni samochodów przeznaczona dla Cypr, dokona porównania stawek oferowanych przez agencje wynajmu samochodów i ułatwi podjęcie właściwej decyzji, dotyczącej najkorzystniejszego wynajmu samochodu. To narzędzie wyszukiwania pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku oraz pozwoli wyszukać w czasie rzeczywistym aktualne oferty.

Przekonasz się, że nasze ceny są zwykle dużo niższe od cen za rezerwacje dokonywane bezpośrednio u usługodawcy!

Lokalizacje popularne wynajem samochodów w Cypr

Cypr Wynajem samochodu idealna Informacje o podróży

Cypr to Państwo wyspiarskie, reprezentujący naprawdę Morza Śródziemnego.  Z dużą ilością piaszczystych plaż, starożytne ruiny, góry, gajów oliwnych i terakoty domy nic dziwnego, że to popularne wśród turystów.  W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił dużo rozwoju na wyspie i teraz jest wypełniona wypoczynkowych, chociaż nadal istnieją kilka spokojniejszych miejsc, jeśli wolisz coś trochę bardziej spokojny.

Cypr był zawsze jednym z tych krajów, które argumentował nad.  Jest to częściowo ze względu na lokalizację, znajduje się zarówno Europy i Azji i to zostało uznane za idealne twierdza.  Budowniczych Empire z różnych części świata, odcisnęły swoje piętno na tej wyspie, z ruiny starożytnych Greków i Rzymian, zamki, zbudowany przez krzyżowców, mury zbudowane przez Wenecjan i meczety i minarety stworzony przez Turków.  Istnieje mnóstwo wycieczek organizowanych przez Hotele i inne grupy ale Wynajem samochodu daje wolność aby zobaczyć to, co chcesz zobaczyć, i gdy chce go zobaczyć.

To było w 1970 roku, że wojna miała miejsce że Cypr podzielony tak teraz to sekcja grecka i turecka sekcji.  Republiki Greckiej Cypru jest w południowej części wyspy, i to jest tutaj, że znajdziesz, że turystów zebrac jak ma zmodernizowane w takim samym tempie jak innych narodów europejskich.  Jednak tylko Turcja uznaje tureckiej części wyspy i rozwoju tutaj, nie poszła w tym samym tempie, więc istnieje wiele izolacji i większość turystów go unikać.

Najlepszych kurortów na Cyprze obejmują Ayia Napa, Limassol i Pafos, chociaż istnieje obecnie wiele więcej wschodzących.  Są to głównie wzdłuż południowego wybrzeża wyspy i znajdziesz to typowe dla wielu greckich wypoczynkowych z bielonymi wille, kluby nocne i wiele młodych ludzi na plażach.  Głowica do północnego wybrzeża znaleźć bardziej zaciszne plaże cieszyć.

Tych, którzy chcą smak typowy wyspa życia musiał ryzyka dalszych śródlądowych.  Zdecydować się na Cypr wynajem samochodów do podróży dookoła łatwiej i znajdziesz, że są niesamowite wiosek, które wypełnione są piękne zabytki.  Wyspa jest domem dla wielu starych kościołów, które są teraz na liście UNESCO, górskie szlaki, które są idealnym miejscem na piesze wycieczki i winnice, które sięgają czasów starożytnych.