Hızlı Teklifinizi Alın

Alma Yeri:
Bırakma Yeri Farklı mı?
Bırakacağınız Yer:
Varış:
Dönüş:
İkametgâh:
İkamet ülkesini seçin
Para Birimi:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Yaş:
35

Şuradaki araç kiralama ortakları: Avusturalya

Avusturalya Araba Kiralama

Bir sonraki Avusturalya seyahatinizde araç bulma sıkıntısını çözelim ve pek çok araç kiralama şirketinin fiyatlarını karşılaştıralım.

Avusturalya için araba kiralama uygulamamız pek çok araba kiralama fiyatını karşılaştıracak ve kiralama kararınızı bilinçli bir şekilde vermenizi sağlayacaktır. Bu araba kiralama aracı size zaman kazandıracak ve özel fırsatları gerçek zamanlı olarak bulmanıza yardımcı olacaktır.

Fiyatlarımızın genellikle doğrudan tedarikçiden kiralamaya göre çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz!

Avusturalya Popüler araba kiralama yerleri

Avusturalya Kiralık Araba ve seyahat bilgileri

Avustralya

Avustralya büyük Macera Diyarı görülür ve bu nedenlerden biri neden, ne zaman gitmek insanlar bir tatil için onlar sadece bir veya iki hafta için gitme.  Ülkeyi keşfetmek ve onlar hayal her şeyi yapmak için zaman ayırdığınız üç ya da dört hafta var, en geçireceksiniz.  Mesafe-Avrupa'dan, çoğu insan için bir başka nedendir Avustralya'ya almak 24 saat veya daha fazla, onlar gerçekten ulaştıklarında sahip oldukları zamanınızı en iyi şekilde yapmak istiyorum bu yüzden rota, bağlı olarak seyahat anlamına gelebilir.

Burada ise perakende terapi üzerinde biraz zaman harcamak istiyorsanız, Sydney ve Melbourne gibi kozmopolit şehirler idealdir.  Bazı geleneksel Aussie meşgaleleri gibi plaj veya bir kriket maçı izlerken bir Barbekü keyfini çıkarın veya sadece keşfetmek için zaman ayırın.  Tüm büyük şehirlerde büyük müzeler, tiyatrolar ve diğer kültürel var.

Alternatif olarak daha fazla iç, arazi başka bir gezegene dışarı çıktı sanki nerede yapmak keşfedebilirsiniz.  Ülkenin geniş açık ve boş alanlar yalnızca kilometrelerce siz gibi hissediyorum yapabilirsiniz.

Ancak, Avustralya, ama ülke büyüklüğü nedeniyle etrafında almak o kadar kolay olmadığını unutmayın büyüleyici bir yer yapabilirsiniz bu farklılıklardır.  Birçok Avustralyalı iç hatlar olarak basit ve bu kadar zaman kazandırır bir şehirden diğerine almak için kullanın.   Yoldan etrafında almak istiyorsanız karşılamak için aklınıza gelebilecek bazı büyük mesafeler olduğunu unutmayın gerekir.  O zaman sen mil kadar Kiralık Araba olarak bozucu Sydney'den Melbourne'e sürücüsü olmak istiyorsan örneğin 650 mil yollarından biridir.

Avustralya'da Kiralık Araba düzenlemek kolay ama aynı zamanda yol kalitesi farkında olmak gerekir.  Ülkenin ücra bölgelerde yollar bazı düşük kaliteli ve gerçekten onları güvenli bir şekilde gezinmek için 4 tekerlekli sürücü araç gerekir.  Bu yolların çoğu çok fazla trafik olsun değil.  Eğer herhangi bir mesafe seyahat ediyorsanız, onları gerekebilir çünkü gıda, su ve ek yakıt olduğundan emin olun.   Kiralık Araba bu yaşlı 21 ve üzerinde kullanılabilir.