Hızlı Teklifinizi Alın

Alma Yeri:
Bırakma Yeri Farklı mı?
Bırakacağınız Yer:
Varış:
Dönüş:
İkametgâh:
İkamet ülkesini seçin
Para Birimi:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Yaş:
35

Şuradaki araç kiralama ortakları: Miami

Miami Araba Kiralama

Araç Kiralama Araması, Miami şehrinde araç kiralama hizmeti sunan bağımsız bir şirkettir. Fiyat teklifi sistemimiz Miami, Amerika Birleşik Devletleri için uluslararası ve yerel araç kiralama şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırarak kiralama kararınızı bilinçli bir şekilde vermenizi sağlar.

Araç Kiralama Araması Miami şehrinde en ucuz kiralık aracı bulmanızı sağlamayı amaçlar.

Karşılaştırma sistemimizi hemen kullanın ve bir sonraki kiralama işleminizde tasarrufa başlayın!

Miami Kiralık Araba ve seyahat bilgileri

Giriş:

Miami Miami Beach ve South Beach gibi güzel plajları ile modern bir Amerikan şehridir. Miami büyük alışveriş merkezleri için çok iyi biliyorum. Kentin birçok Bar, Restoran ve gece kulüpleri ile büyük gece hayatı vardır. Şehir çok etkilemiş latin kültür tarafından.

Havaalanı:

Miami Uluslararası Havaalanı IATA kodu MIA, olarak da bilinen MIA ve tarihsel Wilcox alan, Miami area, Amerika Birleşik Devletleri hizmet birincil havaalanıdır. Havaalanında bir merkezli Miami-Dade County, Florida'da sekiz mil 13 km kuzeybatısında yer alır Downtown Miami, uzun menzilli hatlar için Güney Florida'nın ana Havaalanı. Metrorail ve Metrobus popüler ve ucuz hizmet için şehrin en popüler yerlerinden hizmet. En pahalı ulaşım taksi, otobüs servisleri ve limuzinler seçeneklerdir. Taksi ve servis zemin kat gelenler veya Miami Merkez Tren Garı tren istasyonuna MIA Mover alarak selamladı.  Kuzey bölümünde, Orlando, Tampa, Washington, DC, Philadelphia veya New York City erişmek için Greyhound otobüs hatları Servisi de Miami Merkez istasyonunda mevcuttur. Bir araba kiralamak, MIA Mover Havaalanı terminallerinden Miami Merkez İstasyonu'na trenle. Miami'de bir araba kiralamak için iyi bir fikirdir. Mesafeleri büyük ve İklim nemli, hangi uzun yürüyüşler için elverişli değildir.

Ziyaret etmek için:

Şehir merkezine geliyorsanız Bayside Market denilen bir yerde araba park edebilirsiniz. Bir büyük kamu otopark, burada çok iyi bir fiyat için araç için iyi bir kaç saat bırakın ve alışveriş için gidin. Daha egzotik Miami parçası görmek istiyorsanız, varoşlarda için merkezi ve kafa gitmesi gerekiyor. Küçük Havana, en renkli ve ünlü biri olarak adlandırılan bölgeleri ziyaret etmek için çok tavsiye kasabada yerleştirir.