קבלו ציטוטי מחירים

מיקום איסוף:
מיקום אחר להחזרת הרכב?
מיקום החזרת הרכב:
הגעה:
חזרה:
מגורים:
בחר בארץ המגורים
מטבע:
AED - United Arab Emirates Dirhams
גיל:
35

שותפי השכרת רכב ב- קפריסין

קפריסין השכרת רכב

הרשו לנו לחסוך לכם את כל הטרחה על ידי השוואת התעריפים של מרבית הסוכניות להשכרת רכב לטיול הבא שלכם ב- קפריסין.

כלי חיפוש השכרת הרכב שלנו ב-קפריסין יערוך השוואה בין מרבית תעריפי השכרת הרכב ויאפשר לכם לבחור באופן מחושב ממי לשכור. כלי חיפוש השכרת רכב זה יחסוך לכם הרבה זמן וטרחה ויאפשר לכם למצוא עסקאות מיוחדות בזמן אמת.

אתם תגלו שהתעריפים שלנו בדרך כלל זולים משמעותית ביחס להזמנה ישירה מהספק!

מקומות להשכרת רכב פופולריבקפריסין

קפריסין השכרת רכב & מידע לגבי נסיעות

קפריסין היא האומה האי זה באמת מייצג בים התיכון.  עם שפע של חופים חוליים, חורבות עתיקות, הרי, מטעי זיתים ובתי חימר, אין פלא קטן שזה פופולרי מאוד בקרב תיירים.  האחרונות עשרות שנים יש כבר כמות גדולה של פיתוח על האי והוא עכשיו מלא עם נופש, אמנם יש עדיין מספר מקומות שקטים יותר אם אתה מעדיף משהו קצת יותר שקט.

קפריסין מאז ומתמיד אחת המדינות הללו נטען מעל.  זה נובע בחלקו המיקום זה קרוב לשני אירופה, אסיה, זה נחשב להיות מעוז אידיאלי.  בוני האימפריה מחלקים שונים של העולם השאירו את חותמם על האי הזה עם החורבות העתיקות של היוונים והרומאים, טירות שנבנו על ידי הצלבנים, חומות העיר, נבנה על ידי הוונציאנים מסגדים, צריחי מסגדים שנוצרו על ידי העות'מאנים.  יש שפע של טיולים המאורגנים על ידי מלונות וקבוצות אחרות אבל השכרת רכב הייתי נותן לך את החופש כדי לראות מה אתה רוצה לראות, כאשר אתה רוצה לראות את זה.

זה היה בשנות השבעים כי מלחמה התקיים בין קפריסין אז עכשיו יש מקטע היוונית, וכן מקטע הטורקי.  הרפובליקה של קפריסין היוונית היא החלק הדרומי של האי ולכן כאן כי תמצא כי התיירים מתאספים כמו זה יש מודרני באותו קצב כמו למדינות האירופיות האחרות.  עם זאת, רק טורקיה מזהה החלק התורכי של האי, פיתוח כאן לא נעלם בקצב זהה אז יש מידה רבה של בידוד, רוב התיירים למנוע את זה.

אתרי התיירות בקפריסין כוללות לימסול, איה נאפה, פאפוס למרות שיש עכשיו הרבה יותר המתעוררים.  אלה הם בעיקר לאורך החוף הדרומי של האי, תוכלו למצוא אותה טיפוסיות רבות ליעדים נופש יווני עם וילות מסוידים לבן, מועדוני לילה והרבה אנשים צעירים על החופים.  לכיוון החוף הצפוני למצוא חופים מבודדים יותר להנות.

מי רוצה לטעום את החיים אי טיפוסי צריך להסתכן רחוק יותר אל תוך היבשה.  לבחור עבור השכרת רכב בקפריסין לטייל קל, תוכלו למצוא כי ישנם כפרים מדהימים בעלי אתרים יפים.  האי הוא ביתם של מספר רב של כנסיות עתיקות המופיעים כעת על ידי אונסק ו, מסלולי הרים אשר הינם מושלמים עבור טיולים רגליים וטיולי כרמים כי תאריך חזרה קדם.