קבלו ציטוטי מחירים

מיקום איסוף:
מיקום אחר להחזרת הרכב?
מיקום החזרת הרכב:
הגעה:
חזרה:
מגורים:
בחר בארץ המגורים
מטבע:
AED - United Arab Emirates Dirhams
גיל:
35

שותפי השכרת רכב ב- אירלנד

אירלנד השכרת רכב

הרשו לנו לחסוך לכם את כל הטרחה על ידי השוואת התעריפים של מרבית הסוכניות להשכרת רכב לטיול הבא שלכם ב- אירלנד.

כלי חיפוש השכרת הרכב שלנו ב-אירלנד יערוך השוואה בין מרבית תעריפי השכרת הרכב ויאפשר לכם לבחור באופן מחושב ממי לשכור. כלי חיפוש השכרת רכב זה יחסוך לכם הרבה זמן וטרחה ויאפשר לכם למצוא עסקאות מיוחדות בזמן אמת.

אתם תגלו שהתעריפים שלנו בדרך כלל זולים משמעותית ביחס להזמנה ישירה מהספק!

מקומות להשכרת רכב פופולריבאירלנד

אירלנד השכרת רכב & מידע לגבי נסיעות

אתה רק צריך להיות באירלנד לזמן קצר כדי להבין למה זה הפך לאחד היעדים המבוקשים ביותר בעולם.  היופי של המדינה, והידידותיות של האנשים הן רק שתיים מתוך האטרקציות שלה, הם הסיבות העיקריות מדוע והמבקרים חוזרים שוב ושוב – האם תהית אי פעם למה יש פאבים איריים בכל רחבי העולם?

עיר הבירה של דבלין הוא בדרך כלל התחנה הראשונה עבור רוב האנשים, אבל זה רק חלק קטן לקסם של אירלנד.  בשנים האחרונות היו כמה בעיות הכלכלי באירלנד אבל המדינה מגיע דרך הצד השני שוב נהנה שגשוג.

אירלנד היא מדינה קטנה יחסית, תוכלו למצוא זאת קל להגיע ממקום אחד למקום אחר.  ישנם כמה טיסות הפנים אבל אלה לא האפשרות הראשונה עבור רוב המטיילים.  מבקרים רבים לבחור עבור השכרת רכב במקום.  כך הם יכולים לחקור את המדינה בשעות הפנאי.  יש רשת דרך טובה, רוב הכבישים הם באיכות טובה.  לוודא שאתם לוקחים אתכם מפה!  השכרת רכב באירלנד ניתן לאסוף באחת נמלי התעופה או הקנתה ושדות כל המלונות הגדולים יכול לארגן רכב עבורכם.

כדי לשכור מכונית אתה צריך להיות לפחות בני 21, יש רישיון נהיגה מלא שהוצאו במדינה הבית שלך.  אתה צריך לנהוג במשך לפחות שנתיים לפני תוכלו לשכור רכב באירלנד.  הפופולריות של אירלנד כיעד תיירותי אומר שאתה צריך לוודא שמראש להזמין השכרת שלך כדי להימנע מאכזבות.

אנשים רבים מעדיפים לא לנהוג על פי, אם זה המקרה תבזבזי את זמן לחקור את האזור הכפרי באופניים.  אפשר לשכור אופניים בערים גדולות, עם מסלולים רבים של אופניים ידידותי זה היא דרך נהדרת לראות את המדינה.

טיול נינוח לאורך המדינה נסו טיול הרכבת.  כל בערים ובעיירות הראשי מקושרים באמצעות שירותי רכבת, אתה יכול לקבל אחד-המדינה עובר InterRail המאפשרים ימים מספר נסיעות בכל חודש.  יש אין מסילת החוף המערבי שעובר מצפון לדרום.

בזמן שאתה כאן? למה לא לקחת טיול כמה מהאיים המינוריים?  יש מעבורות של האיים, והרבה לשכירת לאחרים.