Отримати миттєву ціну

Місце видачі:
Інше місце здачі?
Місце здачі:
Прибуття:
Повернення:
Місце проживання:
Виберіть країну проживання
Грошова одиниця:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Вік:
35

Партнери з оренди автомобілів у Lisbon

Lisbon Прокат автомобіля

Пошук автомобіля на прокат – це незалежна компанія, яка пропонує автомобілі на прокат у місті Lisbon. Наша система порівняння цін виконує порівняння цін більшості міжнародних і місцевих агенцій із прокату автомобілів у місті Lisbon, Португалія та дає вам змогу прийняти виважене рішення щодо взяття автомобіля на прокат.

Призначення пошуку автомобіля на прокат – допомогти вам знайти найдешевшу пропозицію з прокату автомобіля в місті Lisbon.

Скористайтеся нашою системою порівняння зараз і почніть заощаджувати вже на оренді наступного автомобіля!

Lisbon Прокат автомобілів & подорожі інформацію

Лісабон-столиця Португалії і лежить на північному березі лиману Тежу Манстер європейських. Це найзахідніша місто в континентальній Європі. З половиною мільйона населенням це також найбільше місто в країні.

Що робити

Лісабон також є одним з найдавніших міст світу і правив різними людьми під час їх історії, такі як фінікійців, римляни, німецькі племена, араби та іспанців. Це місто, повний історії і з величезного архітектурних значенні охорони здобутків. Головними визначними пам'ятками бачити є Сан Jorge замок (на стара фортеця розташована на вершині Старе місто), 25 квітня мосту (побудовано диктатора Салазар і сестра міст Голден Гейт Брідж San Francisco), Praça зробити Comercio (головний Майдан міста) і Алфама сусідства (найбільш традиційної зони міста з сильним впливом мавританського для його вузькими вуличками та кахельна фасади).

Побудований на семи пагорбах і видом на океан, Лісабон також має унікальні skyline чудовий точок зору, під назвою "Miradouros", який заворожує мандрівників. Серед них ви не повинні пропустити Санта Luzia, САО Pedro de Алькантара, да Graça і Miradouro das Portas do Sol.

Погода

Лісабон користується теплий клімат з м'якою зимою та спекотним літом. Це є причиною, чому вибирають як турист і як місце призначення пенсії багато європейців. Через те, що так близько до моря, можна насолодитися чудові піщані пляжі в районі як морського курорту Кашкайш або Коста-да-Капаріка.

Аеропорт

Лісабона та Португалії найбільших міжнародного аеропорту Портела да Aeroporto (LIS) якої його дуже близько до міста і дуже гарно розвинена мережа автобус, метро, таксі. Метро мережі є дуже бідною і автобусна і трамвайна система іноді не дуже добре пов'язані відомі туристичні райони. Таким чином, це рекомендується орендувати автомобіль з будь-якого автомобіля компаній з прокату в аеропорту або на центр міста. Вони пропонують дуже дешеві ціни і дозволяє вільно переміщатися в межах міста і насолодитися відвідуванням старі гірських Місто Sintra на прилеглих.