Отримати миттєву ціну

Місце видачі:
Інше місце здачі?
Місце здачі:
Прибуття:
Повернення:
Місце проживання:
Виберіть країну проживання
Грошова одиниця:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Вік:
35

Партнери з оренди автомобілів у Vienna

Vienna Прокат автомобіля

Пошук автомобіля на прокат – це незалежна компанія, яка пропонує автомобілі на прокат у місті Vienna. Наша система порівняння цін виконує порівняння цін більшості міжнародних і місцевих агенцій із прокату автомобілів у місті Vienna, Австрія та дає вам змогу прийняти виважене рішення щодо взяття автомобіля на прокат.

Призначення пошуку автомобіля на прокат – допомогти вам знайти найдешевшу пропозицію з прокату автомобіля в місті Vienna.

Скористайтеся нашою системою порівняння зараз і почніть заощаджувати вже на оренді наступного автомобіля!

Vienna Прокат автомобілів & подорожі інформацію

Місто:

Відень є столиці Австрії вздовж річки Donau. Стара частина міста була побудована на південному березі. Місто є з багатою історією та визначних пам'яток: цікавих музеїв і прекрасні парки. Один з них особливо варто відвідати називається садів Schonbrunn. Palace розташований в парку є вважається однією з найкрасивіших бароко палаци в Європі. Інші місця, щоб побачити це музею Моцарта, яка пропонує добре документована портрет Моцарта років у Відні, з великою кількістю малюнків і картин клану, оригінальні ноти, листи та музичних інструментів.

Клімат:

Місто має теплим літом середня висока температура 24 до 33 ° C (75-91 ° F) зим є досить сухий і холодна з середньою температурою замерзання. Весна й осінь є м'яким.

Аеропорт:

Віденський Міжнародний аеропорт IATA код VIE є Міжнародний аеропорт Відня. Розташований у місті Швехат, 18 км на схід від центру Відня, 226 км Будапешта 62 км від Братислави. Це найбільший аеропорт в країні. Провідними Авікомпаніями, австрійські авіалінії, Нікі і Lufthansa.

Транспорту:

Відень має добре розвинену громадської транспортної мережі. Автобусах, поїздах, трамваях і лініями метро буде приймати вас майже скрізь в місті. Відень громадського транспорту Wiener Linien діє п'ять лініями метро, трамваї та автобуси ліній і ліній ніч. Квитки можна придбати в квитка машини на більшості станцій метро або в кіосках.

Парковка:

Вулицях є вузьким, і багато хто з них є односторонніми, який може отримати в оману відвідувач, хто не знає місто. Це важко знайти місце на автостоянці у центрі, ви можете залишити лише на короткий час в центрі і вибраних місцях. Ці jocuri дозволів може бути Куплене є невеликі магазини.
На межі міста п'ять паркувальних місць, ви можете залишити свій автомобіль і продовжувати з громадському транспорті до центру.