Отримати миттєву ціну

Місце видачі:
Інше місце здачі?
Місце здачі:
Прибуття:
Повернення:
Місце проживання:
Виберіть країну проживання
Грошова одиниця:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Вік:
35

Партнери з оренди автомобілів у Dublin

Dublin Прокат автомобіля

Пошук автомобіля на прокат – це незалежна компанія, яка пропонує автомобілі на прокат у місті Dublin. Наша система порівняння цін виконує порівняння цін більшості міжнародних і місцевих агенцій із прокату автомобілів у місті Dublin, Ірландія та дає вам змогу прийняти виважене рішення щодо взяття автомобіля на прокат.

Призначення пошуку автомобіля на прокат – допомогти вам знайти найдешевшу пропозицію з прокату автомобіля в місті Dublin.

Скористайтеся нашою системою порівняння зараз і почніть заощаджувати вже на оренді наступного автомобіля!

Dublin Прокат автомобілів & подорожі інформацію

Вступ:

Дублін знаходиться в середині східного узбережжя Ірландії. Річки Ліффі протікає через місто, впадає в Дубліні Bay. Дублін галасливий столиці Ірландії не дозволяйте нікому нудьгувати. Музеї, галереї, паби є неперевершеними, а на кожному кроці можна зустріти залишки багату історію ірландської. Увечері ви знайдете щось для себе любителів театру, традиційну ірландську музику і клубів.
Дублін найкраще знайомитись пішки, він дозволяє очевидно уникнути трафіку пробки, але також дозволяє вам життя космополітичного міста podpatrzenie.

Відвідати:

Триніті-коледж - університет заснований англійської королеви Єлизавети I. Його випускники були, зокрема, Oscar Уайльд, Samuel Беккета. Пивоварня Гіннеса - темне пиво з піною легкі, вершковий є вітриною Ірландії. Виставка на пивоварний завод Гіннеса показує технології пивоваріння пива в кінці очевидно можна випити одну пінта в тяжкості бар з панорамним видом на Дублін

Аеропорт:

Ірландія має три міжнародних аеропортів, якого аеропорту Дубліна є найбільш важливим з них. Рейси з багатьох місць в Європі землі тут. Крім того, існують також трансконтинентальних маршрутів, що Земля в аеропорту Дубліна, включаючи низькі витрати перевізників. Найбільш популярні авіакомпанії Aer Lingus і Ryanair.

Водіння:

Важливо пам'ятати, що люди диска на лівій стороні дороги в Ірландії. Автомобілів в Ірландії є рульове колесо на правій частині автомобіля і страх зсув ліворуч від водія.  Водіння в Дубліні не дуже складно: не надто зайнятий, складна частина водіння на лівій стороні. Дублін оточений M50 кільцеву дорогу, з виходів в Дублін та до інших міст. На лівій стороні дороги припаркованих автомобілів. Пам'ятайте, що в Дубліні паркування не є безкоштовним.