Získat okamžitou cenovou nabídku

Místo vyzvednutí:
Jiné místo odevzdání?
Místo odevzdání:
Příjezd:
Návrat:
Bydliště:
Zvolte místo pobytu
Měna:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Věk:
35

Partnerské půjčovny aut v Mallorca

Mallorca Autopůjčovna

Vyhledávání autopůjčoven je nezávislá společnost, která nabízí pronájem automobilů v Mallorca. Náš systém porovnává ceny většiny mezinárodních a místních půjčoven aut v Mallorca, Španělsko a umožňuje vám informovaně se rozhodnout, u koho si auto pronajmete.

Vyhledávání autopůjčoven usiluje o to, aby se vám podařilo najít nejlevnější možnost pronájmu automobilu v Mallorca.

Použijte náš porovnávací systém hned teď a začněte šetřit již při příštím pronájmu!

Mallorca Půjčovna aut & cestovní informace

Úvod:

Mallorca je největším z Baleárských ostrovů, se nachází na východ od Španělska ve Středozemním moři. Hlavní město Palma de Mallorca se nachází na jihozápadním pobřeží. Ostrov má mnoho krásných pláží a zátok malé roztomilé. Severní pobřeží má mnoho útesů. Centrální zóna sahá od Palmy je spíše plochý, známý jako Es Pla. Ostrov má řadu jeskyní nad i pod mořem, které jsou pro tours. To je také rájem pro milovníky vodních sportů.

Letiště:

IATA kód PMI. Leží 9 km na východ od hlavního města se nachází mezinárodní letiště Palma de Mallorca. Většina nízkonákladových leteckých společností létá do PMI. Autobusová linka 1 udržuje leteckou dopravu mezi letištěm a centrem Palma.

Návštěva:

Hlavní město Mallorca Palma s velkolepý gotický styl katedrála La seu. Soller malé město v jednom z údolí. Je obklopeno horami, město dělá velký dojem. Je to jeden z nejkrásnějších místo na tomto ostrově.

Podnebí:

Nachází se uprostřed Středozemního moře, Baleárské ostrovy mají typické středomořské podnebí. Počasí v létě může spálit. Nejteplejší měsíce červenec a srpen - den teplota dosahuje nad 30 stupňů. Však i v listopadu s teplotou vody cca 20 ° c je stále plavat tam v moři.

Zajímavosti:

Pokud najdete nějaký čas během vaší dovolené na Mallorce, jste určitě měli zkontrolovat evoluce mezinárodní Mallorca Film Festival (EMIFF) je každoroční filmový festival pořádaný v Palma de Mallorca, Španělsko, které zobrazí náhled nových filmů všech žánrů, včetně dokumentů, z celého světa. 2015 EMIFF je naplánováno mezi 10 – 15. listopadu 2015

Doprava:

Jízda na Mallorce je zdaleka nejlepší způsob, jak cestovat na ostrov. . Pronájem auta vám umožní svědky krásu ostrova. Parkování je povoleno, že až křížení a to často omezuje řidiče pohled lidí, kteří chtějí přejít.