Hızlı Teklifinizi Alın

Alma Yeri:
Bırakma Yeri Farklı mı?
Bırakacağınız Yer:
Varış:
Dönüş:
İkametgâh:
İkamet ülkesini seçin
Para Birimi:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Yaş:
35

Şuradaki araç kiralama ortakları: Mallorca

Mallorca Araba Kiralama

Araç Kiralama Araması, Mallorca şehrinde araç kiralama hizmeti sunan bağımsız bir şirkettir. Fiyat teklifi sistemimiz Mallorca, İspanya için uluslararası ve yerel araç kiralama şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırarak kiralama kararınızı bilinçli bir şekilde vermenizi sağlar.

Araç Kiralama Araması Mallorca şehrinde en ucuz kiralık aracı bulmanızı sağlamayı amaçlar.

Karşılaştırma sistemimizi hemen kullanın ve bir sonraki kiralama işleminizde tasarrufa başlayın!

Mallorca Kiralık Araba ve seyahat bilgileri

Giriş:

Mallorca Balearic Islands, İspanya Akdeniz'in doğusunda bulunan büyük. Palma de Mallorca sermaye Güney-Batı kıyısında yer alır. Adada pek çok güzel plajları ve küçük harika yuvası vardır. Kuzey kıyısında birçok uçurumlar vardır. Palma uzanan orta bölge yüzeysel, Es Pla bilinir. Ada turları için açık olan mağaralar deniz altında ve üstünde bir çeşitlilik vardır. Ayrıca su sporu meraklıları için bir cennettir.

Havaalanı:

IATA kodu PMI. Başkentin doğusunda yer alan 9 km Palma de Mallorca Uluslararası Havaalanı yatıyor. En ucuz fiyatlı havayolu şirketlerinin PMI sinek. Otobüs hattı 1 Havaalanı ve Palma merkezi arasında bir hizmeti sağlar.

Ziyaret etmek için:

Mallorca Palma sermaye ile muhteşem Gotik tarzı katedral La seu. Nottingham vadiler biri küçük bir şehir. Dağlarla çevrili, şehrin büyük bir etki yapar. Bu adadaki en güzel yerlerinden biri.

İklim:

Akdeniz'in ortasında bulunan, Balear Adaları tipik Akdeniz iklimleri var. Yaz aylarında hava yakmak. En sıcak ay Temmuz ve Ağustos - 30 derecenin üzerinde gün sıcaklık ulaşır. Ancak, su sıcaklığı yaklaşık 20 ° c ile erken Kasım ayında bile hala orada Denizde yüzme biliyor musun.

Merak:

Mayorka'da tatil sırasında biraz zaman bulmak, evrim uluslararası Mallorca Film Festivali (EMIFF) belgesel, dünya çapında de dahil olmak üzere tüm türlerin yeni filmleri önizleme Palma de Mallorca, İspanya'da düzenlenen bir film festivali olduğunu kesinlikle denetlemeniz gerekir. 2015 EMIFF 10-15 Kasım 2015 arasında yapılacak

Rating:

Mayorka'da sürüş adanın seyahat etmenin en iyi yolu gereğidir. . Bir araba kiralama adanın güzelliği tanık sağlayacak. Otopark sağ geçiş ve bu kadar sık sık geçmek isteyenler sürücünün görünümünü sınırlar izin verilir.