Hızlı Teklifinizi Alın

Alma Yeri:
Bırakma Yeri Farklı mı?
Bırakacağınız Yer:
Varış:
Dönüş:
İkametgâh:
İkamet ülkesini seçin
Para Birimi:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Yaş:
35

Şuradaki araç kiralama ortakları: Dublin

Dublin Araba Kiralama

Araç Kiralama Araması, Dublin şehrinde araç kiralama hizmeti sunan bağımsız bir şirkettir. Fiyat teklifi sistemimiz Dublin, İrlanda için uluslararası ve yerel araç kiralama şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırarak kiralama kararınızı bilinçli bir şekilde vermenizi sağlar.

Araç Kiralama Araması Dublin şehrinde en ucuz kiralık aracı bulmanızı sağlamayı amaçlar.

Karşılaştırma sistemimizi hemen kullanın ve bir sonraki kiralama işleminizde tasarrufa başlayın!

Dublin Kiralık Araba ve seyahat bilgileri

Giriş:

Dublin İrlanda doğu kıyısında ortasında yatıyor. River Liffey akışları şehrin içinden ve Dublin Bay akar. Dublin İrlanda Hareketli başkenti kimse bıkmak izin vermez. Müzeler, galeriler, barlar hiçbiri ikinci ve her adımda bir zengin İrlanda tarihi kalıntıları karşılayabilir. Akşamları bir şeyler kendilerini sevenler tiyatro, geleneksel İrlandalı müzik ve kulüpleri için bulacaksınız.
Dublin en iyi bir başlangıç, o bırakmak belli ki trafikten kaçmak için ziyaret sıkışmaları ama aynı zamanda podpatrzenie kozmopolit şehir hayatı için sağlar.

Ziyaret etmek için:

Trinity College - Üniversitesi kuruldu İngilizce Kraliçe Elizabeth de ben. Onun mezunları, diğerleri arasında Oscar Wilde, Samuel Beckett vardı. Guinness Brewery - ışık, kremli köpük koyu bira İrlanda bir vitrin olduğunu. Belli ki Dublin panoramik manzaralı yerçekimi barda bir bira içebilirsiniz bira bira vasıl belgili tanımlık son teknoloji Guinness Brewery sergide gösterir

Havaalanı:

İrlanda Dublin Airport en önemlisi olduğu üç uluslararası hava alanları vardır. Avrupa'nın birçok yerde uçuşlar burada arazi. Buna ek olarak, ayrıca Dublin Airport düşük maliyeti taşıyıcılar da dahil olmak üzere, arazi Kıtalararası uçuşlar vardır. En popüler Havayolları Aer Lingus ve Ryanair.

Sürüş:

İnsanlar İrlanda yolun sol tarafında sürücü hatırlamak önemlidir. İrlanda arabalar araba ve sürücü solundaki korku shift sağ tarafında direksiyon var.  Dublin'de sürüş çok zor değil: çok meşgul değil, zor kısım solda kullanıyor. Dublin M50 dairesel Road, Dublin veya diğer şehirler için çıkışları ile çevrilidir. Araba yolun sol tarafında park ettiniz. Dublin'de Park ücretsiz olmadığını unutmayın.