Získaj cenu ihneď

Miesto vyzdvihnutia:
Iné miesto odovzdania?
Miesto odovzdania:
Príchod:
Návrat:
Bydlisko:
Vyberte krajinu bydliska
Mena:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Vek:
35

Partneri prenájmu motorových vozidiel v Dublin

Dublin Prenájom vozidiel

Vyhľadať prenájom motorových vozidiel je nezávislou spoločnosťou, ktorá ponúka prenájom motorových vozidiel v/na Dublin. Náš systém porovnávania cien porovná ceny za prenájom vo väčšine medzinárodných a miestnych agentúrach vDublin, Írsko a vďaka nemu bude informovaný, od koho je najlepšie si motorové vozidlo prenajať.

Dublin Požičovňa áut & cestovné informácie

Úvod:

Dublin leží uprostred východnom pobreží Írska. Rieka Liffey tečie cez mesto a vlieva do Dublin Bay. Dublin rušného hlavného mesta Írska republika nie je nikomu nudiť. Múzeá, galérie, krčmy sú na špičkovej úrovni, a na každom kroku stretnete pozostatky bohatej írskej histórii. Vo večerných hodinách, nájdete niečo pre seba milovníkov divadla, tradičnou írskou hudbou a klubov.
Dublin najlepšie navštívil pešo, umožňuje samozrejme vyhnúť sa dopravné zápchy, ale tiež umožňuje podpatrzenie kozmopolitné mesto život.

Návšteva:

Trinity College - univerzita založená anglickej kráľovnej Alžbety I. Jeho absolventi boli, okrem iného, Oscar Wilde, Samuel Beckett. Pivovaru Guinness - tmavé pivo s ľahká, krémová pena je prehliadkou Írska. Výstava v pivovare Guinness ukazuje technológie varenia piva na konci, samozrejme môžete piť jeden pivo závažnosť Bar s panoramatickým výhľadom na Dublin

Letisko:

Írsko má troch medzinárodných letísk, ktorých Dublin Airport je ten najdôležitejší. Lety z mnohých miestach v Európe pozemky tu. Okrem toho existujú aj Medzikontinentálne lety, ktorý pristane na letisku v Dubline, vrátane nízkymi nákladmi dopravcov. Najobľúbenejšie letecké spoločnosti Ryanair a Aer Lingus.

Riadenie:

Je dôležité si uvedomiť, že ľudia riadiť na ľavej strane cesty v Írsku. Autá v Írsku má volant na pravej strane auta a strach posun vľavo od vodiča.  Jazdy v Dubline nie je veľmi ťažké: to nie je príliš zaneprázdnený, chúlostivé časti je hnacou silou na ľavej strane. Dublin je obklopený M50 kruhové ceste s výjazdy do Dublinu či iných miest. Autá zaparkované na ľavej strane cesty. Pamätajte si, že v Dubline nie je parkovanie zadarmo.