Získaj cenu ihneď

Miesto vyzdvihnutia:
Iné miesto odovzdania?
Miesto odovzdania:
Príchod:
Návrat:
Bydlisko:
Vyberte krajinu bydliska
Mena:
AED - United Arab Emirates Dirhams
Vek:
35

Partneri prenájmu motorových vozidiel v Írsko

Írsko Prenájom vozidiel

Zbavte sa všetkých ťažkostí a porovnajte ceny väčšiny agentúr pre prenájom motorových vozidiel pri vašej najbližšej ceste doÍrsko.

Náš nástroj pre vyhľadávanie prenájmu motorových vozidiel Írsko porovná väčšinu cien prenájmu motorových vozidiel a vďaka nemu bude informovaný, kde si auto zapožičať. Tento nástroj pre vyhľadávanie prenájmu motorových vozidiel vám ušetrí čas a stres a nájde pre vás špeciálne ponuky v reálnom čase.

Uvidíte, že nami ponúkané ceny sú nižšie ako priama rezervácia!

Populárna autopožičovne umiestnenie v Írsko

Írsko Požičovňa áut & cestovné informácie

Musíte byť v Írsku za krátky čas pochopiť, prečo sa stal jedným z top destinácií na svete.  Krása krajiny a ústretovosti ľudí sú len dva z jeho okolia a sú hlavné dôvody, prečo sa návštevníci vracajú znova a znova-napadlo vás niekedy, prečo sú írske krčmy celého sveta?

Hlavné mesto Dublin je zvyčajne prvou zastávkou pre väčšinu ľudí, ale to je len malá časť kúzlo Írsko.  V posledných rokoch došlo k niekoľkých ekonomických problémov v Írsku, ale krajina sa blíži až na druhú stranu a opäť teší prosperite.

Írsko je pomerne malá krajina, nájdete je ľahké sa dostať z jedného miesta na druhé.  Tam sú niektoré vnútroštátne lety, ale nie sú prvou voľbou pre väčšinu cestujúcich.  Mnoho návštevníkov sa rozhodnú pre turistický miesto.  Týmto spôsobom si môžete prezrieť krajinu vo voľnom čase.  Je tu dobré cestné siete a väčšina ciest sú kvalitné.  Uistite sa, že vás vziať so sebou mapu!  Prenájom auta v Írsku je možné vyzdvihnúť na jednom z letísk alebo námorných prístavov a hlavných hotely môžete radiť auto pre vás.

Prenájom vozidla musíte byť najmenej 21 rokov a má úplný vodičský preukaz vydaný v domovskej krajine.  Vás by bol vodičský najmenej dva roky predtým, než si môžete prenajať auto v Írsku.  Popularita Írsko ako turistickej destinácie znamená, že budete musieť uistite sa, že si vopred rezervovať vaše prenájom aby sa zabránilo sklamanie.

Mnoho ľudí radšej riadiť aj keď a ak ide o takýto prípad by ste mohli stráviť nejaký čas preskúmať krajinu na bicykli.  Môžete si prenajať bicykel vo väčšine miest a obcí a mnoho bike-friendly ciest to je skvelý spôsob, ako vidieť krajinu.

Pre neuspěchaný výlet cez krajinu skúste vlakovú cestu.  Všetky hlavné mestá a mestá sú prepojené železničné služby a môžete získať jeden krajín prechádza InterRail, ktoré umožňujú niekoľko dní cestovať každý mesiac.  Neexistuje žiadny trasou na západnom pobreží, ktorý beží na sever-juh.

Keď ste tu, prečo nie vziať na výlet na niektorých odľahlých ostrovoch?  Tam sú trajekty na niektorých ostrovoch a veľa lodí výlety na ostatné.